Tiskové zprávy
út 12.6.2012 | Tisková zpráva

Zdolají hokejisté záludnou lávku? Uvidíme v pátek

Tento pátek se dozvíme, jestli královéhradečtí hokejisté zvládnou přeběhnout Trubačovu lávku v rámci Dne Labe. Jejich pokus odstartuje po 17. hodině na Eliščině nábřeží. Hráči na sobě budou mít klubové dresy a spoléhají na diváckou podporu zaplněných břehů. Ještě před během se bude klub HC VCES Hradec Králové prezentovat na pódiu, kde promluví trenér Martin Hosták a také předseda představenstva Martin Soukup. Během pátečního dopoledne chystáme nábor do kurzu bruslení.

Zástupci klubu budou na místě už od pátečních dopoledních hodin. Vedoucí trenér sportovních tříd Martin Táborský vám zodpoví všechny dotazy týkající se kurzu bruslení, do kterého stále přijímáme nové adepty. Možná i vaše dítě by o něj mělo zájem, tak si můžete přijít pro podrobnosti právě na Den Labe. Stanoviště HC VCES Hradec Králové zcela jistě nepřehlédnete.

Po 16. hodině si můžete poslechnout, jak se hokejisté připravují na novou sezónu. Na pódiu bude hovořit kouč „A“ týmu Martin Hosták. Novinky z klubu prozradí předseda představenstva Martin Soukup. A následně se všechno nachystá na vrchol dne.

Trubačova lávka měří 48 metrů. Každý ze závodníků bude mít pouze jeden pokus na čas. Snad se hokejistům Hradce Králové povede co možná nejlépe a s nástrahami se vypořádají. Pokud byste se chtěli dobře pobavit, nezapomeňte dorazit. Samotný Den Labe je třídenní akcí a koná se už pošesté. Více si můžete přečíst na www.denlabe.cz.