Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Myslíš že jim to dojde..)),nějak rychle se oklepali.. .
Přesný počet není úplně jasný, ale cca 250 Smajlík
*lůzři
Tak jsem si po delší době přečetl jižní forum - a musím žasnout nad tím, jak už mají vše vypočítané - minimálně titul již teď mají, hradec budou porážet v každém (ne)derby, které s námi sehrají, proti nim jsme lůzry, kteří nemají jediný pohár za vítěze PO.. No sakra - ono jim pořád nedochází jedna věc - kdy to vyhráli - v době kdy zde neměli konkurenci, všechny sponzoři jim šli na ruku, mohli získat jakéhokoliv hráče, člena vedení.. A pak přišla konkurence kousek od nich - a od té doby jsou jak na tom? uvědomují si vůbec, že od té doby jsou rádi, že jsou rádi? jsou rádi, že ještě vůbec hrají extraligu? troška pokory by jejich fanouškům asi prospěla, ale to bychom od nich chtěli moc.. Ale ono se zas po pár zápasech ukáže, kde je jejich místo, na konci, pak se zas můžou trošku politovat, jak mají vedení na prd a jak jejich hokeji ubližuje.. Mě jich už letos líto rozhodně nebude..
Pro připomenutí

VLAKOVÝ VÝJEZD DO GRATZU!!!

Slušně se to plní, ale potřebujeme víc. Lákejte každého koho potkáte! Je velmi nadějná šance, že pojedeme. Je to naprosto jedinečná šance na vlakový výjezd spolu s hráči Smajlík

odkaz
03.07.2019, 14:41
No, tak jsem si přečetla dnešní odpověď v sekci Ptejte se - Redakce a webmaster... Tak jsme slečně/paní na Slovensko s B.J. ty podepsané kartičky + plakáty Ziga a Rosandiče poslali. Některé věci fakt nechápu. Smajlík Smajlík
03.07.2019, 08:32
Kuko Smajlík Smajlík Smajlík
Kuko super postoj a milý rozhovor.
Za mne Kuko taky palec hore! Smajlík
Už jsme i vzorem pro jeden legendární klub
odkaz
02.07.2019, 17:21
Kuko Smajlík Smajlík Smajlík
prostě skvělý KUKO, doufám, že přijede se Slovanem a MY HRADEČTÍ fanoušci mu řádně poděkujeme z ta léta co tady válčil za HRADEC. Jednoznačně by si to zasloužil a to i s velkým choreem.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.