Aktuální zprávy z klubu
út 14.5.2024 | Klub

Aukce bílých dresů ze sezony 2023/24 finišuje již dnes v 18:00

Motiv lva inspirovaný sezonou zpřed třiceti let. Mountfield HK v sezoně 2023/24 vzpomínal na historicky první hradeckou sezonu v extralize. Krátce po skončení ročníku umístil klub do aukce bílou sadu dresů. A právě dnes 14. května v 18:00 aukce finišuje. Zajistěte si svou vzpomínku na uplynulou sezonu.

Aukce bílých dresů ze sezony 2023/24

Jde o bílou sadu dresů, které byly určeny pro domácí utkání během ročníku 2023/24, nicméně Mountfield HK v této sadě odehrál i většinu extraligových zápasů na venkovních kluzištích, a to vzhledem k tomu, že několik týmů zvolilo naopak jako domácí variantu tmavou sadu. Zajistit si tak můžete hrané trikoty většiny hráčů A-týmu a také některých dalších hráčů, kteří byli připraveni naskočit za Hradec Králové.

Vyvolávací cena všech dresů, které budou opatřeny certifikátem pravosti, je symbolických 2 024 Kč, minimální příhoz pak 50 Kč. Aukce končí v úterý 14. května 2024 v 18:00, avšak prodej jednotlivých kusů se může protáhnout.

Platí totiž, že dresy, na které nebylo ve 20:00 během posledních pěti minut přihozeno, v aukci končí a získávají nového majitele, který nabídl nejvyšší částku. V 19:55 začíná u každého předmětu běžet pětiminutová ochranná lhůta. Pokud bude během této doby na konkrétní předmět přihozeno, začíná pětiminutová lhůta u tohoto konkrétního předmětu běžet znovu, v opačném případě se majitelem předmětu stává ten, kdo naposledy přihodil před uplynutím této lhůty. Díky tomu budou mít vážní zájemci o konkrétní předmět možnost během pěti minut reagovat na předchozí nabídku. Toto "prodloužení" je časově neomezené. Přečtěte si, prosím, kompletní pravidla aukce, která naleznete na www.sportovniaukce.cz.

Po ukončení aukce bude všem vítězným uživatelům zaslán e-mail s podrobnými informacemi ohledně převzetí vydražené položky. Tu je nutné vyzvednout v ČPP Aréně, v případě zaslání poštou platí kupující 200 Kč za poštovné a balné. Zapojte se i vy a zajistěte si originální dres Mountfieldu HK!