Aktuální zprávy z klubu
čt 8.3.2018 | Jan Vavřina

Hattrickový rekordman hráčem února. Jaroslav Bednář odpoví na dotazy fanoušků

Pouhá tři procenta hlasů rozhodla o tom, který z borců Mountfieldu HK se stane hráčem měsíce února. Nejúspěšnějším se nakonec stal kapitán Jaroslav Bednář, jenž ve druhém měsíci potvrdil svou formu jubilejním desátým extraligovým hattrickem. Lídrovi týmu můžete do neděle 11. března do 23:59 v sekci Ptejte se položit dotaz, následně na ně zkušený hokejista odpoví. Autor nejzajímavější otázky, který zároveň při položení dotazu vyplní svůj e-mail, se může těšit na dvě vstupenky na utkání A-týmu a klubové tričko s podpisem Jaroslava Bednáře.

Ptejte se Jaroslava Bednáře ZDE

Někdy se zdá, že hradecký kapitán zkrátka nestárne. V Mountfieldu HK totiž udává tempo nejen první formaci, ale rovněž i kanadskému bodování. V letošní sezóně nastřádal už 42 bodů za 15 branek a 27 asistencí, za což mu patří sedmá příčka v extralize. Zmíněný počet gólových přihrávek mu navíc mezi konkurencí přičítá páté místo, více jich posbírali pouze Milan Gulaš, Martin Erat, Marek Trončinský a Roberts Bukarts.

V měsíci, který byl hokejově zkrácený kvůli olympijské pauze, si zkušený forvard připsal pět bodů (4+1). Nejvýrazněji byl vidět v domácím utkání se Zlínem. Berany při vítězství 6:3 popravil hattrickem, který mu rovněž pomohl překonat hranici 300 nastřílených gólů v nejvyšší tuzemské soutěži. Zmíněným představením však dosáhl i dalších extraligových milníků – jednak se stal nejstarším hráčem, jemuž se v jediném utkání povedlo skórovat třikrát, a jednak se podobně činil už podesáté, což je naprosté historické maximum.

Výsledky hlasování hráče měsíce února

1. Bednář Jaroslav 42,18 %
2. Graňák Dominik 39,23 %
3. Džerinš Andris 18,58 %