Aktuální zprávy z klubu
čt 19.9.2019 | Klub

Aktualizováno: Vyprodáno! Do Grazu pojede 6 vagonů fanoušků

O společný vlakový výjezd do Grazu panuje enormní zájem! Jen 36 hodin trvalo, než hradečtí fanoušci naplnili kapacitu čtyř vagonů, tedy 280 míst. Hokejový klub ve spolupráci s Českými drahami proto přidal k soupravě další dva fanouškovské vagony. I ty byly vyprodány, do Rakouska tak pojede pořádná hradecká výprava!

Champions Hockey League čeká v ročníku 2019/20 velice zajímavý duel, narazí na sebe dvě města s názvem Hradec – Štýrský a Králové, neboli Graz a Königgrätz. První ze vzájemných zápasů je naplánován na 8. října od 19:30 na jihu Rakouska a do Štýrska vyrazí velký zástup fanoušků z východočeské metropole.

Mountfield HK totiž pořádá velký vlakový výjezd, na zápas o důležité body do tabulky skupiny H pojedou vypraveným speciálem společně hráči, fanoušci, partneři klubu i jeho vedení.

Odjezd bude okolo 10:00 z hlavního nádraží v Hradci Králové, a to z důvodu, aby všichni přijeli do Grazu přibližně v 16:00 (cesta trvá vlakem i autem cca šest hodin). Hráči zamíří do útrob stadionu, který je od nádraží vzdálen pár set metrů, aby se začali chystat na utkání. Fanoušci mohou využít čas třeba k prohlídce města. Utkání startuje v 19:30, končit bude přibližně ve 22:00. Zhruba hodinu poté se všichni společně vydají na zpáteční cestu, příjezd do Hradce Králové bude v ranních hodinách. Harmonogram dne a detaily budou upřesněny, jakmile tyto informace klub obdrží od Českých drah, které jsou zprostředkovatelem dopravy.

Fanoušci mohou tento trip absolvovat za 1999 Kč, v ceně je přitom cesta tam i zpět, vstupenka na zápas (na stání) a speciální šála určená k tomuto nezapomenutelnému zážitku. Prodej tohoto balíčku byl zahájen výhradně skrze on-line aplikaci na webu klubu. Zakoupit si lze jízdenky do jednotlivých vagonů s kapacitou 70 míst, ve vagonech bude volné sezení.

Po koupi balíčku vám přijde na zadaný e-mail elektronická zpáteční jízdenka, kterou předložíte před nástupem do vlaku. Po její kontrole vám bude předána vstupenka na hokej, fanouškovská šála a umožněn nástup do soupravy.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou možnost a vyrazte spolu s ostatními Hradečáky na výjezd, který se nebude jen tak opakovat!