Rozhovory
ne 23.1.2011 | Petr Neckař

Jaroslav Roubík hodnotí utkání s Berounem

Po utkání HC VCES Hradec Králové - HC Berounští Medvědi jsme požádali o rozhovor Jaroslava Roubíka, který bude od pondělí hostovat v Ústí nad Labem. V následujícím rozhovoru jsme se zaměřili především na zhodnocení sobotního utkání.

Jardo, jak zápas ze svého pohledu hodnotíš?
I když nepadaly góly, myslím si, že se utkání divákům líbilo. Zápas byl aktivní, hodně se bruslilo. Na obou stranách byly i nějaké šance. Jsme rádi, že jsme v prodloužení urvali dva body.

V první třetině byla k vidění řada přesilovek, hráli jste aktivně, ale gól nepadl…
Ano, v první třetině jsme byli aktivní. Hodně jsme se tlačili před bránu. Vynutili jsme si tam asi dva nebo tři fauly. Měli jsme tam i několik šancí, víc než Beroun. Kdybychom v té době dali gól, asi bychom zápas vyhráli. Beroun měl dobrého brankáře a hráči dobře bránili. Ve druhé třetině se už hra hodně srovnala. Vývoj zápasu té remíze po třech třetinách odpovídal.

Dá se říct, že v utkání vynikli oba gólmani…
Dnes jim to šlo. Brankáři obou týmů chytali parádně. Předvedli fantastické zákroky. Jsem moc rád, že to tomu našemu vyšlo o něco líp a ty dva body máme.

Možná, kdyby ve druhé třetině vyšel samostatný nájezd, mohlo být vše jinak. Souhlasíš?
Nájezd je sázka do loterie. Koudy to sice nedal, ale mužstvo se naštěstí nepoložilo.

Zápas s Berounem byl minimálně na dva měsíce tvým posledním v hradeckém dresu. Jak ses při utkání cítil?
Úplně normálně. Už nejsem mladej, takže jsem k utkání přistupoval jako ke každému jinému zápasu. Jsem rád, že jsme ho zvládli - a život jde dál.

--------------------------------------------------------------------------------

Dodejme, že po ukončení zápasu HC VCES Hradec Králové - HC Berounští Medvědi v šatně „A“ týmu zástupci vedení klubu (generální manažer klubu Roman Višňák a Martin Soukup – předseda představenstva klubu a náměstek primátora města) Jaroslavu Roubíkovi poděkovali za jeho dosavadní působení v Hradci Králové a v jeho hostování mu popřáli hodně úspěchů.