Preview k zápasu
ne 14.12.2008 | Michal Luňák

Již v pondělí na Jihlavu

Rychlé tempo zápasů do vánoční přestávky nasadila první hokejová liga. Hokejisté HC VCES Hradec Králové přivítají již v pondělí na domácím ledě ČEZ stadionu tým HC Dukla Jihlava. Celek z Vysočiny obsazuje 8. místo tabulky se ziskem 46 bodů. Hradec má na svém kontě bodů 52 a tak má příležitost vzdálit se svému pondělnímu soupeři již na 9 bodů. Jihlava v sobotním kole nezvládla domácí derby s Havlíčkovým Brodem a prohrála 4:5. Hattrickem o sobě dal opět vědět kapitán Oldřich Bakus a potvrdil tak, že je s Danielem Hodkem ústřední postavou jihlavského týmu. Hradec potvrdil zlepšenou formu a smetl Havířov na jeho ledě 5:2, když už po první třetině vedl 4:0. Pondělní utkání začíná v ČEZ stadionu tradičně v 18:00.