Preview k zápasu
út 24.10.2006 | Daniel Višňák

Lákadlo středečního kola 1. ligy - souboj prvního se třetím

Středeční 14. kolo první ligy odstartuje druhou čtvrtinu soutěže. Ta skončila pro hradecké Energetiky velmi úspěšně, s pětibodovým náskokem ji zakončili na prvním místě. Kometa Brno, která se aktuálně nachází na třetím místě s 29 body bude chtít určitě ve středu náskok východočeského týmu stáhnout a také hradeckým vrátit porážku z prvního kola, protože na začátku září loupili hradečtí před zaplněnou halou Rondo všechny tři body za vítězství 3:1. Kometa bude mít už na středeční zápas k dispozici čerstvou posilu do útoku Radima Hrušku, který přišel na Moravu během týdenní přestávky ze slovenské Skalice, předtím působil především v Havířově a Vsetíně.

Utkání 14. kola začíná ve středu v 18:00, vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji v prodejně Střída Sportu na ZS. Ženy a děti do 130 cm mají vstup znovu zdarma.