Tiskové zprávy
čt 21.1.2016 | Jan Vavřina

Nové smlouvy pro tři klíčové hráče – v Hradci pokračuje zkušenost i budoucnost

Ještě před završením třetí čtvrtiny základní části Tipsport extraligy 2015/16 se dohodl hokejový klub Mountfield HK na prodloužení spolupráce s trojicí klíčových hráčů mužstva. Nový kontrakt podepsala brankářská jednička Ondřej Kacetl, zkušený obránce a kapitán mužstva René Vydarený a v současné době jeden ze dvou nejlepších střelců týmu Adam Courchaine.

Ondřej Kacetl podepsal smlouvu na dva roky s následnou opcí, René Vydarený a Adam Courchaine na dva roky. „Postupně již pracujeme na tvorbě nového týmu na další sezóny, proto jsem rád, že se nám prozatím podařilo podepsat toto trio hráčů. Jejich přínos pro tým je nezpochybnitelný a je příjemné, že tito hráči chtějí spojit další hokejové roky s naším týmem. Musím říct, že jsme se s nimi poměrně snadno dohodli na další víceleté spolupráci,“ těší generálního manažera klubu Aleše Kmoníčka.

Mountfield HK oznámil už na konci roku 2015 prodloužení spolupráce s Martinem Pláňkem, další jednání probíhají. „I nadále pokračujeme v jednání s dalšími hráči a postupně budeme naše fanoušky informovat,“ dodává generální manažer.