Tiskové zprávy
út 29.12.2015 | Jan Vavřina

O utkání s Brnem je velký zájem, doprovodí ho bezpečnostní opatření

Den před Silvestrem roku 2015 přijede do Hradce Králové k utkání 32. kola Tipsport extraligy brněnská Kometa, zápas byl opět vyhodnocen jako rizikový, a budou ho proto doprovázet zvýšená bezpečnostní opatření. To znamená, že by jeho návštěvníci měli počítat s důkladnými osobními prohlídkami u vstupu na stadion, a proto přijít s dostatečným časovým předstihem.

ON-LINE prodej vstupenek!

Bezpečnostní opatření budou v podobném rozsahu jako při derby, která se konají v Hradci Králové – to znamená, že bude pro hostující fanoušky vyhrazen jeden vchod, navíc bude pod sektorem hostí uzavřen spodní ochoz, přístup sem budou mít pouze fanoušci Brna.

U hlavního vchodu (vchod od Jiráskových sadů bude tentokrát uzavřen), jenž bude otevřen od 16:30, budou probíhat důkladné osobní prohlídky. Návštěvníci, u kterých budou nalezeny nepovolené předměty (zejména pyrotechnika a zbraně), nebudou v žádném případě do FORTUNA arény vpuštěni, stejně jako osoby pod vlivem alkoholu či jiným omamných látek.

Upozorňujeme, že prostory FORTUNA arény a jejího okolí budou, stejně jako při jiných zápasech, monitorovány kamerovým systémem. Jakékoliv případné škody či následky chování budou na základě těchto záběrů řešeny přímo s viníky.

Lístky rychle mizí, jsou však stále k dispozici

Stejně jako v předchozích zápasech, i proti brněnské Kometě se očekává velká návštěva, vstupenky jsou ale stále k dispozici, a to skrze on-line aplikaci, nebo na pokladně FORTUNA arény. Ty jsou otevřeny v den utkání od 13:00 až do začátku zápasu, který startuje v 18:00.