HC ZUBR Přerov 

čtvrtek 2.8.2018 v 17:30HC ZUBR Přerov
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej permanentek
První čtvrtfinálový mečbol! Hradec může v úterý ukončit sérii s Litvínovem

První čtvrtfinálový mečbol! Hradec může v úterý ukončit sérii s Litvínovem

20.03.2017 | Klára Petrásková, Jan Vavřina

Tři čtvrtfinálové body už mají Hradečtí na kontě, k postupu do kýženého semifinále jsou však potřeba čtyři. A získat ten poslední, čtvrtý, bývá nejtěžší. Východočeši však mají proti Litvínovu k dispozici hned tři mečboly a v úterý se pokusí proměnit v postup už první z nich. Páté čtvrtfinále mezi Lvy a Vervou startuje na hradeckém ledě v úterý v 17:20!

Mountfield HK – HC VERVA Litvínov, úterý od 17:20: ON-LINE

V letošním čtvrtfinále sehrál Hradec se Severočechy již tři duely. Jaké byly podle Martina Štajnocha? „První zápas jsme si víceméně prohráli sami, Litvínov neuhrál nějaký extra výkon. Ve druhém utkání se ukázala naše síla, stejně jako ve třetím. V tom čtvrtém jsme pak měli i nějaké ty slabší chvilky, ale ukázaly se vlastnosti mužstva. I když to nejde v zakončení, umíme se o výsledek pobít. A nakonec jsme ho i ubojovali,“ líčí východočeský bek.

Mountfield má sice na kontě už tři výhry, žádná z nich se ale nerodila jednoduše. „Myslím, že do obou domácích zápasů dal Litvínov všechny síly, které měl. První utkání venku nám vyšlo super, ve druhém jsme se trošku trápili a dostali pod tlak. Ale ustáli jsme ho. Věděli jsme, co hrají, ale důležité bylo to, co jsme jim dovolili my,“ ohlíží se za dvojzápasem na severočeském ledě hradecký obránce.

Jaký je podle něj klíč k zisku čtvrtého vítězství? „Každý ví, co chce. I mužstvo má cíl. Před pátým zápasem nebudeme nic měnit a budeme se držet toho, co nám až do teď fungovalo. Když do utkání dáme všechno, co jsme dali i v Litvínově a lidi nás poženou, mohli bychom poslední krok čtvrtfinále zvládnout,“ věří v úspěch v podobě postupu Martin Štajnoch.

Kompletní obsáhlý rozhovor s východočeským zadákem naleznete v úterním Lvím bulletinu.

Důležité informace k nadcházejícímu utkání

FORTUNA aréna se otevírá hodinu a půl před startem zápasu, tedy v 15:50, prostory sektoru hostí budou odděleny bezpečnostním plotem a to i na spodní části ochozu. Bezpečnostní opatření budou zvýšena, u vchodu budou probíhat důkladné osobní prohlídky návštěvníků, pročež doporučujeme dorazit na utkání s dostatečným časovým předstihem.

O play off panuje ve východních Čechách velký zájem, na pátý duel je k dispozici ještě několik stovek vstupenek na stání, sezení je beznadějně vyprodané!

Do odbití dvanácté hodiny polední jsou vstupenky na utkání k dispozici skrze on-line webovou aplikaci. Samozřejmě jsou také k dostání na pokladnách FORTUNA arény, které budou otevřeny od 13:00 až do samotného duelu.

Nezapomeňte na doprovodný program i bojové barvy

Na utkání dorazte nejlépe v bojových barvách, abyste mohli vyhrát některou ze zajímavých cen. Přesně tak zní motto Mountfieldu HK pro letošní vyřazovací boje.

Pomoci vám v tom mohou Rodinné pasy a Fanshop Mountfieldu HK. Oba tito partneři hradeckého hokeje budou fanouškům malovat na obličej bojové barvy – červenou a černou. Stánek Rodinných pasů naleznete na horním ochozu u sektoru G a zástupce Fanshopu ve stánku s fanouškovskými předměty.

Kromě toho je pro vás připraven doprovodný program, další akce a soutěže, o druhé přestávce například Generali Puk, jejíž vítěz si domů odnese speciální odměnu – Stiga hokej!

Sestavy z minulého utkání
Rybár – Gregorc, Dietz, Štajnoch, Newton, Pláněk, Vydarený, Pavlas – Bednář, Kukumberg, Dej – Jarůšek, Džerinš, Picard – Köhler, Knotek, Šimánek – Nedvídek, Dragoun, R. Pavlík. Trenér: Václav Sýkora.
Janus – Sörvik, Kubát, Gula, F. Pavlík, Pilař, Sklenička, Frolo – Gerhát, V. Hübl, Lukeš – M. Hanzl, R. Hanzl, J. Černý – Hořava, K. Reichel, Trávníček – Jurčík, Válek, Doležal. Trenér: Radim Rulík.
 
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice