Aktuální zprávy z klubu
út 10.12.2013 | Klub

Unikátní sběratelské karty Mountfieldu HK v prodeji tento pátek, navíc za zaváděcí ceny!

Hokejový klub Mountfield HK vydal ve spolupráci s firmou OFS sadu sběratelských hokejových karet s klubovou tématikou. Karty to jsou opravdu unikátní: každá z nich připomíná určitý zajímavý moment letošní mimořádné sezóny a stane se tak jedinečným sběratelským kouskem, jehož hodnota časem jen poroste. Vyrobeno je navíc jen několik desítek karet od každé varianty a žádný dotisk nebo reedice nebude možný. Pořiďte si kousek novodobé hradecké historie klubu, který bude navždy připomínat parádní vstup do letošní sezóny!

Mountfield HK jako vůbec první klub v české extraligové historii umístil do karet skutečné hrané a v zápasech použité artefakty a postaral se tak o průlom ve vnímání klubových karet.

Všechny karty vyšly v limitovaných číslovaných edicích a v omezeném množství budou v prodeji v pátek 13. prosince na zimním stadionu během utkání se Slavií Praha. Ve stánku si vedle karet budete moci zakoupit i některé originální dresy z prvních dvou zápasů v klubové historii (v cenách od 2000 do 5000 Kč) a ve velmi omezeném množství i hrané puky z letních zápasů European Trophy, vše s klubovým certifikátem.

Nabídka hokejových karet

 1. Game used jersey – klubová edice.
  V kartě je kousek hraného dresu, ve kterém se na vůbec první extraligové vhazování v novodobé historii klubu postavil centr prvního útoku Tomáš Mertl. Vyrobeno je 200 číslovaných karet v limitované sérii. Zaváděcí prodejní cena: od 60 do 100 Kč podle atraktivity fragmentu dresu (jednobarevný černý kousek nejlevnější, kousky loga nebo nápisů naopak nejdražší). Standardní prodejní cena 80 až 150 Kč.

 2. Game used logo.
  Karta obsahuje kousek vyšívaného loga z dresu Tomáše Mertla ze zápasu na Spartě. Limitovaná série obsahuje 50 číslovaných karet. Zaváděcí prodejní cena 120 Kč, standardní prodejní cena pak 150 Kč.

 3. Game used number.
  Na kartě je výsek z čísla na dresu Tomáše Mertla ze zápasu na Spartě. Stejně jako logo je i číslo vyšívané a na dres našité. Limitovaná série 50 číslovaných karet. Zaváděcí prodejní cena 120 Kč, standardní prodejní cena pak 150 Kč.

 4. Game used stick.
  Vůbec prvním střelcem v novodobé historii klubu se v utkání na Spartě stal Tomáš Harant. Každá z karet v sobě má kousek hokejky hradeckého obránce, který se postaral o první gólovou radost pro hradecké fanoušky. Vyrobeno v limitované sérii je 50 karet. Zaváděcí prodejní cena 120 Kč, standardní prodejní cena pak 150 Kč.

 5. Game used puck.
  V polovině listopadu se po dlouhém čekání dočkali hradečtí fandové vítězství v derby s Pardubicemi. V kartách jsou fragmenty z puků, kterými byly odehrány první momenty první, druhé i třetí třetiny. Limitovaná série obsahuje 45 číslovaných karet. Zaváděcí prodejní cena 120 Kč, standardní prodejní cena pak 150 Kč.

 6. Goal puck.
  Prvním střelcem vítězného domácího derby se stal Martin Podlešák. Zatímco hráči oslavovali gól, rozhodčí přivezli puk k trestoměřičům a následně putoval do zpracování do karet. Luxusní kousek v limitované edici, vyrobeno je pouhých 18 číslovaných karet, z toho jich v prodeji bude jen pět! Zaváděcí prodejní cena 200 Kč, prodejní cena 300 Kč.

 7. Autograph – Pavel Kantor.
  Ve výseku v kartě najdete ruční papír, a na něm originální podpis Pavla Kantora. Karta připomíná jeho první nulu v sezóně. Kantor se stal prvním hradeckým extraligovým gólmanem, který si letos připsal čisté konto. Limitace 110 kusů. Zaváděcí prodejní cena 65 Kč, prodejní cena pak 80 Kč.

 8. Autograph – Jiří Šimánek.
  I tahle karta v sobě nese kousek ručně vyrobeného papíru, a na něm originál podpisu prvního kapitána v novodobé historii klubu. Limitace 110 kusů. Zaváděcí prodejní cena 65 Kč, prodejní cena pak 80 Kč.

 9. Autograph – Jakub Langhammer.
  Do třetice ruční papír ve výseku a originál podpis. Kartu podepsal autor vůbec prvního vítězného gólu v novodobé historii klubu a připomíná památný obrat s Třincem z úvodního domácího duelu. Zaváděcí prodejní cena 65 Kč, prodejní cena pak 80 Kč.

 10. Autograph – František Ptáček.
  A ještě jeden podpis na ručním papíru. František Ptáček je extraligovým rekordmanem v počtu odehraných zápasů, Karta připomíná jeho 1100. utkání, kterým se nesmazatelně zapsal do ligové historie. Zaváděcí prodejní cena 65 Kč, prodejní cena pak 80 Kč.

K dispozici pak budou za cenu 1500 Kč i kompletní sady s vyraženou limitací 2-10/x, tzn. například sada všech karet s pořadovým číslem 2, 3 atd.

Zaváděcí prodejní ceny jsou platné pro prodej na zimním stadionu v pátek 13. prosince a platí daný den do vyprodání karet.

Informace o kartách a náhledy všech karet najdete na oficiálním webu OFS.