Fanoušci
st 25.11.2020 | Klub

Tip na vánoční dárek? Startuje aukce dresů z letních zápasů

Do letošních Vánoc zbývá necelý měsíc a Mountfield HK má pro fanoušky nejen hradeckého hokeje tip na dárek. Do aukce totiž zamířila kompletní sada originálních hraných dresů z letních utkání. K dispozici je 34 červených trikotů všech hráčů širšího kádru, každý z nich je opatřen podpisem daného hráče a samozřejmostí je také certifikát pravosti.

Hradečtí hokejisté odehráli v předzávodním období devět duelů – osm v rámci Generali Česká Cupu a jeden ryze přípravný. Během těchto bitev využívali častěji červenou sadu dresů, která nyní zamíří mezi fanoušky a sběratele. Bude největší zájem o trikot kapitána Radka Smoleňáka, gólmana Marka Mazance nebo hráče NHL Filipa Hronka?

Aukce dresů z letních zápasů 2020

Každý dres bude opatřen certifikátem pravosti, vyvolávací cena všech dresů je 1500 Kč, minimální příhoz pak 50 Kč. Aukce končí v pondělí 14. prosince ve 20:00, tedy přesně deset dní před Štědrým dnem, během nichž bude možné vydražené zboží vyzvednout. Prodej jednotlivých kusů se ale může protáhnout.

Platí totiž, že dresy, na které nebylo ve 20:00 během posledních pěti minut přihozeno, v aukci končí a získávají nového majitele, který nabídl nejvyšší částku. V 19:55 začíná u každého předmětu běžet pětiminutová ochranná lhůta. Pokud bude během této doby na konkrétní předmět přihozeno, začíná pětiminutová lhůta u tohoto konkrétního předmětu běžet znovu, v opačném případě se majitelem předmětu stává ten, kdo naposledy přihodil před uplynutím této lhůty. Díky tomu budou mít vážní zájemci o konkrétní předmět možnost během pěti minut reagovat na předchozí nabídku. Toto "prodloužení" je časově neomezené. Přečtěte si, prosím, kompletní pravidla aukce, která naleznete na www.sportovniaukce.cz.

Vydražené zboží je potřeba vyzvednou v ČPP Aréně, v případě zaslání poštou platí kupující 200 Kč za poštovné a balné.

Zapojte se i vy a zajistěte si originální hraný dres Mountfieldu HK!