Aktuální zprávy z klubu
so 11.8.2018 | Redakce

Pardubice přišly o dvoubrankový náskok, první výhru má i Sparta

Ve čtvrtek ztratili sparťané skvěle rozehraný zápas s Hradcem Králové, v sobotu se pomstili jeho východočeskému rivalovi. Dynamo dalo v prvních dvou třetinách po gólu a už už se zdálo, že si dojde pro své první vítězství v přípravě. Jenže Pražané přidali na obrátkách a ve třetí části díky Košťálkovi s Kumstátem vyrovnali. Nakonec brali i bonusový bod, další zajímavou otočku na turnaji završil v nastaveném čase Andrej Kudrna.

3
HC Sparta Praha
HC Dynamo Pardubice
po prodloužení
2
Třetiny 0:1, 0:1, 2:0 – 1:0
Branky a nahrávky: 45. Košťálek (Jarůšek, Říčka), 50. Kumstát (Pech), 64. Kudrna (Košťálek, Jarůšek) – 13. Miromanov (Bubela, Mandát), 25. Treille (Svoboda). Rozhodčí: Fraňo, Micka – Ševic, Votrubec. Vyloučení: 6:7. Využití: 0:1. Průběh utkání: 0:2, 3:2p. Nejlepší hráči: Jan Košťálek – Milan Klouček. Diváci: 536.
HC Sparta Praha: Honzík – Blain, Kalina, Košťálek, Gregorc, Delisle, Piskáček, Dvořák, Voráček – Jarůšek, Klimek, Říčka – Forman, Pech, Kumstát – Kudrna, Černoch, Rousek – Jandus, Hanták, Pšenička.
HC Dynamo Pardubice: Klouček – Miromanov, Wishart, Trončinský, Budík, Holland, Gallet, Nedbal – Machala, Bubela, Mandát – Svoboda, Marosz, Treille – Vracovský, Kratochvíl, Bortňák – Machač, Voženílek, Kusý.