Aktuální zprávy z klubu
ne 10.12.2006 | Daniel Višňák

Hradečtí fanoušci se chystají vzít Mladou Boleslav útokem, přidejte se k nim i vy!

Utkání s tradičním rivalem nabídne 29. kolo první hokejové ligy v podání hradeckých Energetiků, zápas navíc zdobí přívlastek bitvy doposud prvního Hradce Králové a nejbohatšího klubu této soutěže, tedy Mladé Boleslavi. Ta se může pyšnit krom zhruba trojnásobného rozpočtu než Hradce Králové také svou hvězdnou sestavou, v brance nastupuje například nedávná posila Martin Altrichter, přední řady se jen hemží hráči s pořádnou porcí extraligových zkušeností. Středočeši navíc deset zápasů v řadě nepoznali na domácí půdě hořkost porážky a i proto se chystají vzít hradečtí fanoušci Mladou Boleslav útokem! Fanclub vypravuje na pondělní utkání autobusový zájezd, další početná skupina dorazí po vlastní ose.

„Na zápas se moc těšíme, už jen proto, že se pokaždé odehrává v parádní atmosféře, o kterou se starají zejména naší fanoušci, to nás motivuje úplně nejvíce,“ pravil krátce po konci sobotního duelu Energetiků s Chomutovem v útrobách hradeckého zimního stadionu novinářům hradecký kapitán Jaroslav Roubík. Právě v pondělí se čeká, že do Mladé Boleslavi dorazí za vedoucím týmem soutěže letos nejvyšší skupina jejich fanoušků, ti se vydají do Zlatopramen Arény jak po vlastní ose, tak autobusem, který vypravuje FanClub HC VČE Hradec Králové. „Zájem o zájezd je opravdu veliký, už v neděli večer byla přihlášena čtyřicítka zájemců, podle našich zkušeností víme, že další ještě přijdou přímo k autobusu bez přihlášení a zbytek se přihlásí během pondělka, proto jsme narychlo ještě objednali větší autobus, který pojme místo 45 lidí o čtyři více, chceme vyhovět co nejvíce fanouškům, o zápas v Boleslavi je vždy enormní zájem, je to nejblíže a navíc se oba týmy znají ještě z dob, kdy působily ve druhé lize,“ říká jeden z hlavních organizátorů zájezdu Pavel Arnošt.

Pokud byste chtěli obsadit poslední volná místa v autobuse hradeckých fanoušků, kontaktujte právě Pavla Arnošta na tel. č. 737 865 024 a nebo Radka Vencla 605 463 714, kteří Vás sdělí aktuální počet volných míst.

Odjezd je plánován od hradeckého zimního stadionu v 16:00, sraz fanoušků je naplánován o třicet minut dříve. „Samozřejmě, že mohou přijít fanoušci rovnou k autobusu, ale nemůžeme jim garantovat to, že se do maximální kapacity vejdou, proto bude lepší, když se ještě před tím ohlásí přes telefon. Pokud by bylo plno, máme jiné možnosti přepravy, například u dalších členů FanClubu v autech,“ říká závěrem Pavel Arnošt. „Chceme klukům vytvořit v Mladé Boleslavi domácí prostředí, proto každému Hradečákovi zajistíme dopravu na zápas,“ uzavírá.