Fanoušci
čt 27.2.2020 | Škoda auto

Nedělní duel se převlékne do zelené. Ve hře budou skvělé ceny!

Extraligová sezona míří do finále, v neděli 1. března se odehraje již 50. kolo základní části, Lvi vyzvou Olomouc. Stejně jako dalších 6 extraligových adres se také ČPP Aréna převleče do zelených barev oficiálního partnera soutěže, společnosti ŠKODA AUTO a.s. Premiérový ročník projektu "Naše kolo" představí sportovním fanouškům novinky z produkce mladoboleslavské automobilky, především však hokejovým příznivcům připraví soutěže o unikátní ceny v čele s výjezdy na květnový světový šampionát ve Švýcarsku.

Tradiční souboj Sparty a Zlína, duel z čela tabulky mezi Plzní a Libercem, záchranářský boj Jágrova Kladna před vyprodaným hledištěm v Brně, velká výzva pro Pardubice na ledě úřadujících třineckých šampionů, ofenzivní partie mezi skvěle střílejícími celky Boleslavi a Karlových Varů nebo litvínovský duel proti tabulkovým sousedům z Vítkovic. A především náš důležitý zápas proti Olomouci, který je naplánován na 16:00. 50. kolo Tipsport extraligy nabízí velké množství zápasů, ve kterých se může rozhodovat o výsledku celé sezony.

Nejen sportovními souboji se však na jednotlivých stadionech budou moct bavit hokejoví příznivci. Společnost ŠKODA AUTO a.s. pro ně připravila speciální soutěže o exkluzivní hokejové ceny. Na všech stadionech bude mezi fanoušky vhozeno 10 klubových šál domácího celku, ve třech se budou ukrývat pozvánky do přestávkové soutěže. Tři fanoušci se tak přímo na ledové ploše poměří v hokejových dovednostech, vítěz se může těšit na zájezd pro 2 osoby na úvodní utkání české hokejové reprezentace v rámci MS v ledním hokeji 2020. Smutnit však nebudou ani zbývající dva soutěžící, kteří si odnesou 2 permanentky na další sezonu domácího klubu, respektive 2 VIP vstupenky na vybraný zápas.

Tím však soutěže nekončí. Na všech 7 stadionech se budou pohybovat hostesky v tradičních zelených barvách ŠKODY AUTO a s tablety v rukou budou sbírat tipy fanoušků na celkovou návštěvu všech stadionů v 50. kole. Nejbližší tipující vyhraje zájezd pro dvě osoby na finálový víkend v rámci světového šampionátu. Jinými slovy čekají na šťastného výherce tři dny ve Švýcarsku, během kterých navštíví se svým doprovodem obě semifinále, utkání o bronz i samotné finálové vyvrcholení turnaje. Vyhlášen bude také nejlepší tipující na každém jednotlivém stadionu, který se může těšit na 2 permanentky od svého oblíbeného klubu.

Přijďte si užít extraligový zápas a třeba také vyhrát vstupenky na mistrovství světa!