Aktuální zprávy z klubu
čt 25.10.2018 | Klub

Vyprodané derby budou opět doprovázet zvýšená bezpečnostní opatření

Až do posledního kola každé čtvrtiny si musí východočeští příznivci kvalitního hokeje počkat na souboj Hradce Králové a Pardubic. Letos je úvodní duel mezi Mountfieldem a Dynamem naplánován na pátek 26. října a stejně jako v minulých letech, i tentokrát budou sledovaný duel doprovázet zvýšená bezpečnostní opatření. I proto se vyplatí přijít na stadion s dostatečným časovým předstihem.

Bezpečnostní složky včetně Policie ČR vyhodnotily utkání 13. kola ve východočeské metropoli jako rizikové, proto jej budou doprovázet zvýšená bezpečnostní opatření. Ta budou v obdobném režimu, na která jsou návštěvníci ČPP Arény zvyklí ze všech rizikových utkání z předešlých sezón.

Vstup na páteční duel, který odstartuje v 18:00, bude umožněn od 16:30 hlavním vchodem. Permanentkáři mohou využít rovněž vchod od Jiráskových sadů. Při vstupu na stadion budou probíhat důkladné osobní prohlídky, proto všechny fanoušky prosíme, aby na utkání dorazili s dostatečným časovým předstihem a vyhnuli se tak případným frontám.

Do prostor ČPP Arény nebudou vpuštěni diváci, kteří u sebe budou mít pyrotechniku, zbraně a další nepovolené předměty, či budou pod vlivem jakýchkoliv omamných látek včetně alkoholu. Pro hostující fanoušky bude připraven samostatný vchod a oddělený sektor. Průchod ve spodním ochozu pod sektorem hostí bude navíc ohrazen a nebude tak průchozí.

Po utkání budou pro fanoušky hostujícího týmu před stadionem přistaveny autobusy, které je bezpečně dopraví na královéhradecké hlavní nádraží.

Útroby ČPP Arény a její přilehlé prostory jsou monitorovány kamerovým systémem. Případné škody či jiná porušení návštěvního řádu, který je bezpodmínečně nutné dodržovat, budou řešeny na základě těchto záběrů přímo s viníky.

Stejně jako vloni, i letos bude prestižní duel sledovat 6890 diváků, poslední volná vstupenka byla prodána ve středu. Od té doby hlásí pokladny ČPP Arény vyprodáno!