Preview k zápasu
út 6.1.2009 | Michal Luňák

Připraví hradečtí hokejisté Mostu první letošní porážku?

Ve středečním 39. kole první hokejové ligy zajíždějí hokejisté HC VCES Hradec Králové opět za svým soupeřem. Tentokrát jejich cesta povede na sever Čech, kde se utkají s týmem HC Most. Tomu zatím patří 11. místo prvoligové tabulky se ziskem 45 bodů. Před vánoční pauzou byl Most na barážových pozicích, ale 5 získaných bodů z dvou novoročních zápasů poslalo svěřence trenéra Jana Neliby na lichotivější pozici. Za zmínku jistě stojí výhra v Kadani, kde Most ještě v 57. minutě prohrával 2:4, ale nakonec vyhrál 5:4 v normální hrací době. Severočeši mohli vyhrát i druhé utkání, ale o jeden bod přišli v poslední minutě domácího utkání s Havlíčkovým Brodem. Zda hradečtí hokejisté připraví svému středečnímu soupeři první letošní porážku se rozhodne na severu Čech. Utkání začíná v 17:30.