Mountfield HK

Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlašte se, nebo si vytvořete nový účet
A po kolika letech lze podat přihlášku? (do Klubu tradičních) Smajlík Smajlík

Ono to s těmi přibývajícími roky svádí :D
03.02.2019, 22:16
nezapoměňte že nejsme tradiční Smajlík Smajlík
Pripad Kacetl

odkaz
Blbost... Přece tenkrát ve Vitkach byl Kacetl taky náhradník když už hrál ve stejném kole za Pce a musel opustit střídačku Smajlík
Zajímavý dotaz na fcb: Jakto, ze byl Kasik na soupisce pro zapas jak dnes, tak 8. Ledna v predehravce 42. kola v Brne? Golmanska dvojka ma nejakou vyjimku?
dle mého na nájezdy vždy jardu, a bez smoldy.. ač je mám oba rád a oba jsou dobří v jiných situacích, tohle pro ně není..
03.02.2019, 21:31
Nepřestupuje Graňák do Zlína? Smajlík Podle mě jejich nej hráč
Dneska obrovský zklamání. Bohužel. V první třetině exibice, pak nepochopitelně dvě třetiny bída s nouzí. Nechápu. Zebry špatný, dle tradice, ale i tak jsme jediní viníci toho, že máme ze zápasu míň jak Zlín. To, co už v několikátým zápase předvedl Graňák, je na mě taky moc. Nicméně má důvěru trenérů, tak hraje...
03.02.2019, 21:07
Sudí to dneska fakt neprohráli, to ani omylem! Jestliže se po prvním obdrženým gólu totálně sesypeme a slaboučkej Gottwaldov nás najednou začne přehrávat, to není o sudích. Samozřejmě kopance oni udělali, ale hlavně naši borci měli makat ve druhý půli zápasu stějně jako v první a nemuseli se tu rozhodčí vůbec rozebírat.
Zlín dnes prakticky celý zápas marnej, z té marnosti párkrát vystřelil na branku (za celý zápas všehovšudy 19x), a z toho dal tři góly.. Max měl dnes holt tak nějak "zápas blbec", ty nájezdy to už je korunovaly.
Škoda, dnes to je jednoznačně zbytečná bodová ztráta, z posledních dvou domácích zápasů pouhopouhý bod, to je vzhledem k té nadcházející venkovní šňůře dost málo...

03.02.2019, 21:07
Tak dnes jasně ztracený body. Takový tým přece nemůže projebat tři body. Dnes u některých borců nebylo vidět srdíčko.

03.02.2019, 21:05
Vypadalo to tak, Kuko dnes nejlepší, Graňák mizérie a a rozhodčí tragédie.
OK, jestli se ti to dnes zdálo zapískané korektně, tak se opravdu nemáme o čem bavit. Ale pokud si necháme takhle srát na hlavu dál, můžem se s nějakým pěkným výsledkem v play-off předem rozloučit. Chlapi by se na tom ledě přetrhli, Zlín hrál prakticky celý zápas úplný hovno, ale při takovém posuzování přichází jakákoliv naše snaha vniveč.
03.02.2019, 21:02
Horyna by měl oba gólmany pravidelně střídat, aspoň tak jim to dosud svědčilo.
Vemte Graňákovi C dejte ho Smolimu.#51 tragédie.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.