Fanoušci
út 12.3.2013 | Klub

Chceme v Hradci extraligu. Pojeďte podpořit juniorku, autobusy platíme my!

Hradečtí junioři potřebují Vaši podporu, proto přicházíme s jedinečnou akcí. Na první dva zápasy baráže, které se odehrají už tento týden v pátek a v neděli, se můžete vydat s hradeckým fanklubem – a to úplně zadarmo! Autobus na jedno utkání za Vás zaplatil klub Královští lvi Hradec Králové a na druhé zajistil prostředky hlavní trenér juniorů Miloš Říha. Jak v Kladně, tak ve Vsetíně se budou naše hokejové naděje spoléhat i na Vás!

Junioři zahajují baráž dvěma venkovními zápasy, které už budou nesmírně důležité. V pátek 15. března se představí na ledě týmu PZ Kladno a dva dny nato, v neděli 17. března, sehrají duel na vsetínském Lapači.

„Zvlášť ve Vsetíně je vždy hodně nepříjemné prostředí. Přijde spousta lidí, bude to pro nás velmi těžký zápas,“ říká kapitán hradeckých juniorů Marek Červený. „Je ale skvělé, že za námi přijedou také naši fanoušci. Věřím, že to společně zvládneme a půjdeme vstříc extralize!“

Páteční duel startuje již ve 13:30, odjezd autobusu od hradeckého zimního stadionu je naplánovan na 10:45 a sraz u vrátnice o čtvrt hodiny dříve. V neděli se hraje od 17 hodin, sraz před odjezdem je ve 12:30.

V případě prvního duelu se vstupné neplatí, na druhý pro Vás mají hradečtí fanoušci vstupenky zajištěny. Výjezdy Vás tedy nebudou stát ani korunu!

A jak se můžete hlásit? Buď na facebookových stránkách fanklubu nebo na telefonním čísle 607 808 588 (Jaroslav Smetana).

datum zápas sraz odjezd začátek
pátek 15. 3. PZ Kladno – Hradec 10:30 10:45 13:30
neděle 17. 3. Vsetín – Hradec 12:30 12:45 17:00