Aktuální zprávy z klubu
pá 12.12.2014 | Jan Vavřina

Přijďte na derby včas. Zdrží vás dopravní situace i osobní prohlídky

Podobně jako při všech východočeských derby, i to nedělní budou doprovázet zvýšená bezpečnostní opatření. Navíc se od září nezlepšila dopravní situace, poblíž zimního stadionu stále probíhá rekonstrukce vozovky, příjezd je tak možný pouze z jednoho směru. Dorazte proto na nedělní zápas s dostatečným časovým předstihem!

ON-LINE prodej vstupenek!

Utkání mezi Hradcem a Pardubicemi je považováno za rizikové, proto ho budou doprovázet zvýšená bezpečnostní opatření – u vchodů budou probíhat důkladné osobní prohlídky. Návštěvníci, u kterých budou nalezeny nepovolené předměty (zejména pyrotechnika a zbraně), nebudou za žádných okolností na stadion vpuštěni, stejně jako osoby pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek.

Brány zimního stadionu se otevřou už v 15:30, tedy dvě hodiny před úvodním buly. Z bezpečnostních důvodů bude uzavřen vchod pro permanentkáře (vstup od Jiráskových sadů). Během přestávek bude povoleno kouření před hlavním vchodem a v prostoru u Orlice s tím, že každý návštěvník musí mít u sebe vstupenku, neboť se jí bude prokazovat při opětovném vstupu na stadion.

Spodní ochoz pak bude pod sektorem hostů uzavřen, přístup sem budou mít pouze fanoušci Pardubic. Zároveň upozorňujeme, že prostory zimního stadionu a jeho okolí jsou monitorovány kamerovým systémem.

Předpokládá se, že před i po utkání bude v okolí zimního stadionu zhoršená dopravní situace, a to vlivem rekonstrukce ulice Československé armády. Jediný příjezd ke stadionu je možný ulicí Komenského s tím, že parkoviště před zimním stadionem a hotelem bude uzavřené. Doporučujeme proto návštěvníkům utkání zaparkovat na okolních parkovištích, nejlépe na odstavném parkovišti u koupaliště Flošna, a přijít na stadion pěšky. Dopravní situace i osobní prohlídky mohou prodloužit vaši cestu na stadion, přijďte proto s dostatečným časovým předstihem.

Lístků už mnoho nezbývá – pospěšte si!

Všech šest dosavadních derby bylo beznadějně vyprodáno a zdá se, že nejinak tomu bude i v neděli. V pátek dopoledne zbývalo posledních pár stovek vstupenek. Jejich nákup je možný prostřednictvím on-line aplikace, nebo na pokladně zimního stadionu. Ta je otevřena v pátek od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 17:00. V neděli pak od 13:00 až do začátku zápasu.

Věříme, že si i vy cestu na stadion najdete a poženete Hradec spolu s plným domem za vítězstvím! A hlavně v duchu fair-play!