Fanoušci
út 9.3.2021 | Klub

Magazín, vzkazy i Skóruj pro... Přepněte do módu play off i vy!

Dlouhodobá část sezóny je minulostí, teď půjde do tuhého! 52 kol měly všechny týmy na to, aby si vytvořily co nejlepší výchozí pozici pro vyřazovací boje. 89 bodů Mountfieldu HK stačí na 6. místo, a tím pádem předkolo. V něm vyzve Vervu Litvínov, která má poslední dobou skvělou fazónu. Hradečtí hokejisté proto budou potřebovat pořádnou podporu svých příznivců. A protože to nejde přímo ze stadionu, tak alespoň z domova!

Jen úvodních pět kol letošního ročníku Tipsport extraligy mohli navštívit diváci. Protože Lvi odehráli čtyři z těchto duelů venku, do ČPP Arény zamířili fanoušci jen jednou – 27. září proti Liberci. Své oblíbence po celou dobu sledovali a podporovali na dálku, nyní bude potřeba tuto energii znásobit. Východočechy totiž čekají tuhé bitvy s litvínovskou Vervou. A abyste se před play off naladili na tu správnou notu, připravil pro vás Mountfield HK několik aktivit.

Podpořte Lvy na dálku pomocí videovzkazu!

Hráči vaši podporu vnímají a cítí, nyní ji však potřebují taky vidět a slyšet. Máte proto možnost natočit, jak kluky podporujete, jak jim fandíte, držíte pěsti či třeba sledujete zápasy v hradeckých motivech ze svých domovů. Nebo máte pro kabinu nějaký vzkaz? Sem s ním!

Protože aktuální situace nedovoluje, aby fanoušci vyjádřili hráčům svou podporu osobně, mohou tak učinit on-line formou. Stačí mobilní telefon, pár kliknutí a zpráva letí do ČPP Arény. Nejlepší videa přitom budou oceněna, a to hranou podepsanou hokejkou jednoho z hráčů, hrou NHL21 na PS4 či Xbox, nebo podepsaným dresem. Navíc se mohou objevit přímo v kabině, v hale na kostce nebo sociálních sítích klubu. Ukažte všem, jací jste srdcaři!

Více informací naleznete na mountfieldhk.cz/vzkaz

Skóruj pro... se vrací!

Mountfield HK nebude jen bojovat na ledě o postup do čtvrtfinále, ale bude také pomáhat. Oblíbená charitativní akce Skóruj pro... napíše už páté pokračování! Doposud hradecká hokejová rodina pomohla o něco zpříjemnit život patnácti nemocným nebo hendikepovaným dětem dohromady 537 tisíci korun! Nyní se dočká sedmiměsíční Saša.

S ohledem na aktuální situaci doznal projekt pár změn – protože nemůže proběhnout společné focení, každému dárci poděkuje skrze video přímo střelec daného gólu. Zároveň je možné určit, jakou částkou chcete Sašu podpořit, přičemž minimum je i nadále 1000 Kč. To zásadní se ale ani tentokrát nemění: hráči budou znovu skórovat, fanoušci rezervovat puky a všichni společně pomáhat.

Více informací naleznete na mountfieldhk.cz/skorujpro

Na předkolo vás naladí středeční předzápasové studio

Obléct se do klubových barev, vyrazit v dostatečném předstihu k ČPP Aréně, zastavit se někde občerstvit a naladit se s přáteli na vyřazovací boje? Takhle to letos bohužel nejde. Abyste však nepřišli zkrátka a utkání pro vás začalo dřív než s úvodním buly, můžete se těšit na středeční předzápasový Lví magazín.

Přibližně půlhodinové vysílání odstartuje ve středu 10. března v 16:00, na něj naváže studio vysílatele zápasu a pak už samotná bitva. Jak se hradecká kabina připravuje na Litvínov po taktické i fyzické stránce? Kde jsou silné a slabé stránky soupeře? To vše odhalí ve studiu Tomáš Borovec se svými hosty.

Vysílání bude probíhat živě na Facebooku a YouTube Mountfieldu HK.

Preferujete textový obsah? Těšit se můžete na Lví bulletin

Jste zvyklí si před hokejem sednout na své místo a prolistovat Lví bulletin? Před začátkem předkola budete mít stejnou možnost. "Jen" vyměníte sedačku na stadionu za gauč v obýváku a tištěnou verzi za mobilní. Abyste se mohli na vypuknutí play off připravit co nejdříve, bulletin si budete moci stáhnout ve středu od samého rána.

Přitom se můžete těšit na obsah jako obvykle. Součástí budou soupisky a statistiky obou týmů, představení hlavních tahounů soupeře, rozhovor s hradeckým kapitánem Radkem Smoleňákem nebo nejlepší fotky ze vzájemných zápasů.

Lví bulletin bude ke stažení na mountfieldhk.cz/bulletin

Instagram a tipovačky

Co by to bylo za play off bez možnosti vyhrát nějakou zajímavou cenu. Proto pro vás na našem Instagramu chystáme několik tipovaček. Musíte mít přitom vlastnosti jako hokejoví kanonýři – půjde totiž o přesnost a zároveň pohotovost.

Kdy padne první gól? Kdo ho dá? Kolikrát týmy vystřelí na bránu? Nebo jaký bude ice-time nejvytíženějšího hráče? Buďte ve střehu, mějte přesný odhad a některá z řady cen může být vaše.

Více informací naleznete na našem Instagramu

Ukaž lví sílu s fanshopem

Na nejdůležitější část sezóny se chystá i fanshop. Pro fanoušky má kompletní kolekci textilu s motivem Ukaž lví sílu a červená trička s nápisem Hradec Králové. Skladem jsou také fanouškovské dresy v černé i bílé variantě s tahouny týmu letošní sezony i bez jména. Využijte možnost objednání zboží až k vám domů nebo vyzvednutí na prodejně, kde můžete své objednávky také uhradit.

Kompletní nabídku a otevírací dobu naleznete na fanshop.mountfieldhk.cz.