Fanoušci
út 29.3.2016 | Radegast

Vydraž hokejovou výstroj největších bojovníků a užij si posezónní oslavu

Souboj fanoušků začíná! Během play off mají všichni příležitost bojovat o fanouškovskou čest a dát najevo podporu svému týmu. Mohou totiž vydražit artefakty prověřené tvrdou hrou, které do aukce věnovali největší bojovníci extraligy – v případě Mountfieldu HK Martin Pláněk. Navíc celkový výtěžek aukce poslouží příznivcům daného klubu a dražiteli, který vydraží artefakt za nejvyšší částku, na posezónní oslavu s hráči klubu.

Zájemci se mohou těšit na součásti výstroje lídrů statistiky: rukavice Martina Pláňka (Mountfield HK), zelenou helmu Jana Výtiska (Bílí Tygři Liberec), hokejku Tomáše Voráčka (BK Mladá Boleslav), podepsanou hokejku Milana Doudery (HC Oceláři Třinec), podepsané rukavice Jana Jaroměřského (HC Olomouc), helmu Martina Štajnocha (HC Dynamo Pardubice), hokejku Petra Strapáče (HC Vítkovice Steel), podepsanou hokejku Josefa Kováčika (HC Kometa Brno), brusle Michala Trávníčka (HC Verva Litvínov), hokejku Michala Gulašiho (HC Energie Karlovy Vary), podepsanou hokejku Davida Skleničky (HC Škoda Plzeň), podepsané brusle Michala Čajkovského (HC Sparta Praha), hokejku Oldřicha Kotvana (PSG Zlín) nebo hokejku Marka Tomici (Piráti Chomutov).

Artefakt, který bude vydražen za nejvyšší částku v rámci celé aukce, se stane vítězným. Jeho dražitel pro svůj klub a jeho fanoušky získává celkový výtěžek dražby, který je určen na posezónní oslavu v hospodě s hráči daného klubu.

Bojovat o fanouškovskou čest a ukořistit součást výstroje lídrů statistiky Radegast index z každého týmu můžete do 22. dubna 2016 do 12:00 na www.radegastindex.isport.blesk.cz.

Dražbu hokejových artefaktů přináší v rámci play off TELH Radegast, oficiální pivo hokejové extraligy, ve spolupráci s iSport.cz.