Fanoušci
st 15.11.2017 | Radek Staněk

Čtvrteční odpoledne s Patrikem Rybárem a Lukášem Cingelem ve Fanshopu

Po extraligové pauze se do akce vrací i slovenští reprezentanti a ve čtvrtek se s nimi můžete potkat ve Fanshopu. Řeč je o hradecké brankářské jedničce Patriku Rybárovi a forvardovi Lukáši Cingelovi. Oba se ve čtvrtek 16. listopadu od 16 hodin budou podepisovat ve fanshopu Mountfieldu HK. Tak se zastavte také, pro podpis, na kus řeči a také pro nějaký ten vánoční dárek.

Je sice půlka listopadu, ale Ježíšek nečeká. Pokud chcete letos někomu udělat opravdovou hradeckou radost, máme tip, který nezklame: dres s vlastním jménem a číslem. Ovšem pozor, abyste měli jistotu, že dárek skutečně najdete pod stromečkem, objednávky na personalizované dresy, dresová trička a mikiny musí být uhrazeny nejpozději do pátku 1. prosince 2017

A co dalšího na vás ve čtvrtek čeká? Ve fanshopu je k dispozici nová zimní výbava – rukavice, kulichy, mikiny, ale i zimní bundy a vesty. A taky skvělé tipy na vánoční dárky – hrnky, polštáře, povlečení, puky, náramky a nová hráčská kolekce.

Ve čtvrtek se na všechny fanoušky hradeckého hokeje budou těšit zaměstnanci fanshopu. A pokud si nechcete nechat ujít žádnou z novinek a exkluzivních akcí, dejte like facebookové stránce hradeckého fanshopu.