Fanshop
čt 9.8.2018 | Fanshop

Hola, hola hokej volá a Mountfield Cup je tady. Fanshop přináší další novinky

Ani fanshop přípravu nepodceňuje. První horké novinky jsou tady. Léto je sice v plném proudu, ale není od věci se poohlédnout po novém vybavení na sezónu už teď. A proč? Protože budete mít novinky jako první a navíc teď i výrazně ušetříte. Srpen je v našem fanshopu ve znamení rozdávání dárků. A není jich málo. Stačí se podívat, vybrat a odnést.

K příležitosti našeho letního poháru je ve Fanshopu už teď v prodeji dres, ve kterém se naši borci představí na ledě. Ale pozor. Je na objednávku a pokud si ho pořídíte, do deseti dnů ho můžete mít doma. A společně s ním máme ještě dvě novinky s motivem Společně za Hradec, který najdete i na dresu Mountfield Cup. Tou první je puk Společně za Hradec a se stejným motivem u nás koupíte i hrnek.

Jednu šálu kupte, druhou máte zdarma

Už jste někdy zkoušeli točit při vstřeleném gólu Hradce dvěma šálami naráz? Ne? Vyzkoušejte to právě teď. Když dorazíte k nám do fanshopu nebo se podíváte na e-shop a vyberete si šálu s černými třásněmi, tkanou s nápisem Hradec Králové, Nic než Hradec nebo Hradec Králové Ice hockey club, můžete se těšit na druhou z těchto čtyř úplně zdarma. A je jen na vás, jestli si necháte obě, nebo ji třeba věnujete jako dárek.

A to samé vás čeká i v tom případě, že si vyberete některou z hráčských šál. Třeba jednu s Petrem Koukalem a k tomu jednu vzpomínkovou s Jirkou Šimánkem? Platí jen do vyprodání zásob a nové už nebudou. Tak s tím počítejte.

S tričkem asi točit nebudete, ale zase si je můžete pěkně vyměnit. A na každý zápas se oháknout jinak. Máme je ve stejné akci jako šály. Jedno koupíte, druhé dostanete zdarma. A vybírat je z čeho. Ve speciální kategorii jich máme hned 14 druhů pro pány, dámy i malé Hradečáky.

Tímhle vším ale naše letní rozdávání zdaleka nekončí. Kupte si skladové dresy z uplynulé sezony s výraznou slevou. Černé, bílé, pro dospělé i pro děti. A k nim si můžete vybrat hráčskou šálu podle vašeho výběru zcela zdarma. Když to rychle sečteme, tak v tuhle chvíli za tenhle set ušetříte 591 korun oproti normální ceně. A to už se docela vyplatí, ne?

Už na čtvrtečním duelu Mountfield Cupu Hradce se Spartou můžete koupit naši horkou novinku. Jako PRVNÍ fanshop v republice, a to rádi zdůrazníme, vám nabízíme šálu, díky které si na hrudi složíte velký znak našeho klubu. Koukněte, vyzkoušejte a neváhejte s nákupem…

I díky tomu vám pak zbyde na naše další letní akční produkty, ke kterým vždycky něco dostanete. Tak třeba ke všem druhům žabek dáváme sluneční brýle, k osušce frisbíčko nebo k ručníku nafukovací míč.

Takže neváhejte, Hradečáci, a dorazte do fanshopu nebo klikejte na e-shop. A aby vám nic neuniklo, sledujte nás na facebooku nebo se přihlaste k odběru našeho newsletteru.