Mountfield HK
Fanshop
ne 17.3.2019, Fanshop

Čas vyzbrojit se na play off! Fanshop má super nabídkou

Začátek souboje s brněnskou Kometou ve čtvrtfinále play off se nezadržitelně blíží. Že půjde o nezapomenutelnou podívanou je jisté již nyní. Fanshop se proto rozhodl vyzbrojit fanoušky Mountfieldu HK tou nejnovější a nejlepší možnou výbavou, aby atmosféra v ČPP Aréně byla opravdu bouřlivá.

Play off je tady, buďte vidět a slyšet

Je to tady. Vrchol letošní sezóny se nezadržitelně blíží a každý hlas je potřeba. Pro všechny fanoušky hradeckých Lvů má fanshop výbavu: speciální play off kolekci, zajímavou akci a vybrané produkty za akční ceny. A nesmí chybět ani oblíbené malování na obličej, do play off jen v hradeckých barvách!

Kolekce play off 2019

Na boj o Masarykův pohár připravil fanshop speciální kolekci s tváří bojovníka Radka Smoleňáka. Tričko, puk, samolepka a hrnek s oblíbeným Hradečákem je k dostání už teď ve fanshopu i na e-shopu. Kolekce obsahuje také limitovanou edici šál, oficiální zápasový puk či speciální čtvrtfinálový puk s logy obou soupeřů.


Akce která vás roztroubí

Ukažte soupeřům, kdo je tady doma. První dva čtvrtfinálové zápasy budou ve znamení Lva. Ve fanshopu rozdáváme ke každému nákupu nad 149 Kč trumpetu zdarma. S tou budete slyšet. Podpořte Hradec v každé situaci, bude to potřeba!


Zamiřte si to z kamenného fanshopu rovnou dál ke stánku v hale pro válečné barvy – malování na obličej v pondělí a úterý pouze tam! V plné výbavě pak hurá do boje.

Počasí je nestálé

A na některé produkty prostě není nikdy příliš pozdě. Aktuálně navíc za super ceny: bunda - 799 Kč, rukavice - 179 Kč a kulichy najdete ve výhodných setech za ceny, které vás osloví.


Víte o všem podstatném?

Každý týden přidáváme několik zajímavých fotek, videí nebo infografik s novinkami, akcemi či zajímavostmi z fanshopu na náš a Facebook a Instagram. Vše důležité taky zasíláme v našich newsletterech, které vám doručíme do vaší e-mailové schránky. Už ho odebíráte i vy?