HC ZUBR Přerov 

čtvrtek 2.8.2018 v 17:30HC ZUBR Přerov
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej permanentek
Dresy z nejúspěšnější sezóny míří mezi vás – vydražte si některý z nich!

Dresy z nejúspěšnější sezóny míří mezi vás – vydražte si některý z nich!

20.04.2017 | Jan Vavřina

Historicky nejúspěšnější sezónu má za sebou Mountfield HK, dařilo se mu doma i na venkovních kluzištích. Z ledu soupeře vozil Hradec důležité body, dvakrát vyloupil Pardubice, v play off zvítězil na půdě Litvínova a mistrovského Brna. To všechno v černých dresech, které nyní míří do internetové aukce. Ve hře jsou více než tři desítky cenných kousků, kterýkoliv z nich může být váš!

Aukce originálních dresů ze sezóny 2016/17: KUPUJ ZDE

Každý dres bude opatřen certifikátem pravosti, vyvolávací cena všech dresů je 1100 Kč, minimální příhoz pak 50 Kč. Aukce končí v neděli 30. dubna ve 20:00, avšak prodej jednotlivých kusů se může protáhnout.

Platí totiž, že dresy, na které nebylo ve 20:00 během posledních pěti minut přihozeno, v aukci končí a získávají nového majitele, který nabídl nejvyšší částku. V 19:55 začíná u každého předmětu běžet pětiminutová ochranná lhůta. Pokud bude během této doby na konkrétní předmět přihozeno, začíná pětiminutová lhůta u tohoto konkrétního předmětu běžet znovu, v opačném případě se majitelem předmětu stává ten, kdo naposledy přihodil před uplynutím této lhůty.

Díky tomu budou mít vážní zájemci o konkrétní předmět možnost během pěti minut reagovat na předchozí nabídku. Toto "prodloužení" je časově neomezené. Přečtěte si, prosím, kompletní pravidla aukce, která naleznete na www.sportovniaukce.cz.

Vydražené zboží je potřeba vyzvednou ve FORTUNA aréně, v případě zaslání poštou platí kupující 150 Kč za poštovné a balné.

Zapojte se i vy a zajistěte si cennou vzpomínku na historicky nejúspěšnější sezónu hradeckého hokeje!

 
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice