HC ZUBR Přerov 

čtvrtek 2.8.2018 v 17:30HC ZUBR Přerov
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej permanentek
Fanshop zdarma doručí vaše objednávky

Fanshop zdarma doručí vaše objednávky

04.12.2017 | Fanshop

Odstartoval advent a s ním i čas dárků. Abyste si letos mohli užít skutečné hradecké Vánoce, Fanshop vyhlašuje tři dny dopravy ZDARMA. Všechny objednávky z e-shopu nad 299 Kč doručí až k vám domů a zcela bez poplatku za dopravné a balné. Užijte si nakupování v klidu domova, bez zbytečného stresu a ušetřete nejen váš čas. Ale pozor, nabídka platí jen do středy 6. prosince!

Hledáte Vánoční inspiraci?

Nevíte, co dát vašim blízkým, rodičům, přátelům, dětem či partnerovi? Pro každého se ve fanshopu něco najde. Inspirujte se nabídkou těch TOP dárků, se kterými nemůžete minout.

Horkou novinkou jsou šály s našimi hráči. Skvěle doplňují polštáře, placky, puky a hrnečky z hráčské kolekce pro letošní sezónu.

Potřebujete se zahřát?

I na to máme ve Fanshopu recept. Zimní kolekce potěší každého fanouška nebo fanynku hradeckého hokeje. Najdete v ní bundu, vestu, mikiny, kulichy, ale i tepláky a rukavice. A dokonce i ponožky!

Nedělní zápas ve znamení pomoci druhým

Fanshop se připojuje k akci fanclubu Pomáháme dětem a z každého zakoupeného produktu z vánoční kolekce věnuje 20 % na pomoc malému Matějovi. Pomoci můžete také.

Chcete být u všech novinek a exkluzivních akcí našeho Fanshopu? Lajkněte si jeho facebook nebo se na stránce přihlašte k odběru newsletteru.

 
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice