Aktuální zprávy z klubu
st 22.1.2020 | Klub

Finále se blíží! Vstupenky jdou do prodeje v pondělí 27. ledna

Už jen necelé dva týdny zbývají do mimořádné události. Česká republika má teprve podruhé svého zástupce ve finále Ligy mistrů a vůbec poprvé se poslední duel ročníku uskuteční v naší vlasti. Bude ho díky Mountfieldu HK hostit Hradec Králové! Vstupenky na bitvu, která vypukne v úterý 4. února v 18:45, půjdou do prodeje v pondělí 27. ledna v 10:00!

Na finálový zápas Champions Hockey League budou v platnosti pouze permanentky do skyboxů a ty, které vlastní hráči pro své rodiny. Žádné další karty (fanouškovské ani partnerské) nebudou funkční.

I přes snahu klub bohužel nemohl majitelům permanentek zajistit předkupní právo tak, jako tomu bylo v předchozích zápasech nadstavbové části CHL kvůli velmi striktním požadavkům na místa v nejlepších kategoriích pro účely CHL a společnosti Infront. Mountfield HK se svou účastí ve finále zavázal k dodržování regulativ této soutěže, bez zrušení předkupního práva by však nebylo možné splnit všechny podmínky. Z celkové kapacity haly a po odečtení platných permanentek je klub povinen poskytnout značnou část míst právě pro účely CHL, společnosti Infront a také hostujícího týmu Frölunda Indians.

Prodej vstupenek bude zahájen v pondělí 27. ledna v 10:00, a to on-line, k prodejní aplikaci bude možné přistoupit skrze klubové webové stránky. Vstupenky budou k dostání rovněž v Infocentru, ale na základě zkušeností z předchozích prodejů na zápasy, o které panuje mezi fanoušky enormní zájem, klub doporučuje upřednostnění on-line prodeje, kde bude větší šance vstupenky získat.

Z důvodu předpokládaného velkého zájmu o finálový zápas bude každá objednávka limitována pouze na 4 ks vstupenek. Mountfield HK zároveň varuje před překupníky vstupenek a doporučuje jejich nákup pouze z oficiálních míst.

ON-LINE PRODEJ VSTUPENEK »

Ceny vstupenek na finále CHL

Kategorie Základní Zlevněné
červená 590 Kč 570 Kč
žlutá 490 Kč 470 Kč
modrá 390 Kč 370 Kč
zelená 290 Kč 270 Kč
stání 190 Kč 170 Kč

Zlevněné vstupné (pouze na pokladně nebo v Infocentru):

– Děti/studenti na základě žákovského/studentského průkazu např. ISIC
– Senioři nad 60 let dle prokázaného věku nebo SENIOR PASU
– Osoby TP, ZTP, ZTP/P (po předložení průkazu)

Nárok na vstup zdarma:

– Vozíčkář + 1 osoba jako doprovod (omezená kapacita míst)

Děti:

Děti do 130 cm si budou muset, na rozdíl od extraligových zápasů, zakoupit základní či zlevněnou vstupenku.

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.