Aktuální zprávy z klubu
po 14.9.2020 | Winter Classic

Hokejový svátek pod novým jménem: D+D REAL Winter Classic

Hokejová akce sezony Winter Classic, která se uskuteční ve Špindlerově Mlýně od 10. do 12. prosince, získala titulárního partnera. Organizátoři třídenní sportovně-kulturní události pod širým nebem uzavřeli spolupráci s dlouhodobým podporovatelem hokeje v České republice Petrem Dědkem. Akce nově ponese název podle jeho společnosti D+D REAL Winter Classic. Vstupenky na mimořádný hokejový svátek jsou v prodeji prostřednictvím oficiálního webu www.winterclassic.cz.

Spojení Winter Classic ve Špindlerově Mlýně s Petrem Dědkem se nabízí. Významný český podnikatel pochází z nedalekého Vrchlabí a hokej v České republice různými způsoby podporuje už několik let. „Hledali jsme partnera, který bude mít vztah jak k hokeji, tak k regionu, kde se Winter Classic uskuteční. A myslím, že nikoho vhodnějšího už jsme najít ani nemohli. Vždyť Petr Dědek se ve Vrchlabí narodil, tamní hokej už léta podporuje a od jara je majitelem hokejového týmu Dynamo Pardubice,“ řekla Andrea Bársony, spolumajitelka pořádající agentury Eniva.

Petr Dědek začal HC Dynamo Pardubice podporovat na začátku letošního roku, když se jeden z historicky nejúspěšnějších českých týmů pohyboval na hraně sestupu do 1. ligy. I díky jeho sponzorským darům se nakonec Východočechům podařilo udržet extraligovou příslušnost.

Letos v červnu se Dědek stal majoritním vlastníkem hokejových Pardubic a s klubem má ty nejvyšší ambice. Hodně si slibuje i od Winter Classic, které se také rozhodl výrazně podpořit. „Český hokej má bohatou historii a širokou fanouškovskou základnu. Jsem rád, že akce, jako jsou zápasy pod otevřeným nebem v našem nejznámějším lyžařském areálu, vznikají. Je to skvělá příležitost pro celý region, ke kterému mám silnou osobní vazbu, i pro náš národní sport, kterým hokej bezpochyby je,“ uvedl Petr Dědek, majitel developerské a investiční společnosti D+D Real.

Ve sportovním prostředí má několik aktivit - v minulosti kromě vrchlabského a pardubického hokeje podporoval i BK Mladá Boleslav a Mountfield HK. D+D REAL sponzoruje v České republice i další sportovní či kulturní projekty a aktivity. Je mimo jiné i titulárním partnerem profesionálního golfového turnaje D+D REAL Czech Masters ze série European Tour, který se každoročně koná v Albatross Golf Resortu u Prahy.

„Pro akci, jakou je Winter Classic, je silný titulární partner zcela zásadní. Petr Dědek dlouhodobě podporuje český sport a zejména hokej. Takovýchto lidí si osobně moc vážím a zvlášť v této složité době jsou nesmírně potřeba. Chtěl bych mu tímto moc poděkovat, že s námi jde odvážně do tohoto unikátního projektu, a podpoří Winter Classic ve Špindlerově Mlýně,“ říká Jaromír Jágr, majitel hokejového klubu Rytíři Kladno, spoluorganizátora akce.

Vstupenky na hokejový svátek stále v prodeji

V rámci D+D REAL Winter Classic budou k vidění duely juniorských týmů, zápas Chance ligy mezi HC Stadion Vrchlabí a Rytíři Kladno, v utkání Tipsport extraligy vyzve Mountfield HK tým HC Sparta Praha, v plánu je souboj českých a slovenských hokejových legend a síly navzájem změří i reprezentační výběry Česka a Slovenska v para hokeji.

Po měsíci zmizelo v prodeji už přes 60 % aktuálně dostupné kapacity vstupenek. „Zájem o vstupenky nás opravdu překvapil, je skutečně hodně velký a nejlevnější vstupenky v hodnotě 990 Kč už jsou všechny vyprodány,“ říká Andrea Bársony. „Pokud fanoušci váhají s nákupem, chtěla bych jim jenom připomenout, že čím dříve si vstupenky pořídí, tím výhodnější bude jejich cena. Tudíž bych neotálela. Program bude opravdu atraktivní, vždyť kromě dvou zápasů daného dne můžou v rámci vstupenky diváci navštívit jak dopolední rozbruslení, tak večerní doprovodný program a koncert.“

Všechny další informace včetně odkazů na prodej vstupenek naleznou fanoušci na oficiálním webu www.winterclassic.cz.

Program Winter Classic 2020

Čtvrtek 10. prosince 12:00 junioři Rytíři Kladno vs. HC Stadion Vrchlabí
16:00 junioři Mountfield HK vs. HC Sparta Praha
Pátek 11. prosince 12:00 Chance liga HC Stadion Vrchlabí vs. Rytíři Kladno
16:00 Legendy hokeje Česko vs. Slovensko
Sobota 12. prosince 12:00 para hokej Česko vs. Slovensko
16:00 Tipsport ELH Mountfield HK vs. HC Sparta Praha

Vstupenky

Ceny vstupenek
- Tribuny za brankami: 1390 Kč (990 Kč už není k dispozici)
- Hlavní tribuna: 1990 Kč, 2490 Kč, 2990 Kč
Vstup na utkání juniorských týmů ve čtvrtek 10. prosince bude zdarma. Na jeden nákup je možné zakoupit max. 10 vstupenek.
V prodeji jsou k dispozici denní vstupenky, tzn. vstupenky na dvě utkání daného dne.