Hradec odstartuje ligu sedmého září doma s Brnem
Hradečtí hokejisté už znají své rozlosování na příští sezónu, první liga bude mít stejně jako tomu v minulé sezóně 52. kol, začne ale o týden dříve, už 7. září a končit bude 27. února. V prvním kole budou mít Energetici výhodu domácího prostředí, když přivítají na svém ledě brněnskou Kometu, v kole druhém se pak představí na severu Čech, kde se střetnou s Kadaní. Před příští prvoligovou sezónou mají také východočeši naplánováno sehrát 9 přátelských utkání, na led půjdou poprvé poslední týden v červenci.
02. 08. 2005 – úterý 18:00 – HC VČE HK –BK Mladá Boleslav
05. 08. 2005 – pátek 18:00 – SK Horácká Slávia Třebíč – HC VČE HK
09. 08. 2005 – úterý 18:00 – HC VČE HK – HC Berounští Medvědi
16. 08. 2005 – úterý 18:00 – HC VČE HK – SK Horácká Slávia Třebíč
18. 08. 2005 – čtvrtek 18:00 – HC Slovan Ústečtí Lvi – HC VČE HK
23. 08. 2005 – úterý 17:30 – BK Mladá Boleslav – HC VČE HK
26. 08. 2005 – pátek 18:00 – HC VČE HK – HC Olomouc
30. 08. 2005 – úterý 17:00 – HC Berounští Medvědi – HC VČE HK
01. 09. 2005 – čtvrtek 18:00 – HC Slovan Ústečtí Lvi – HC VČE HK
ROZLOSOVÁNÍ HC VČE HRADEC KRÁLOVÉ a.s. V SEZÓNĚ 2005/06
1. kolo - středa 7.září
Jihlava - J.Hradec
Chomutov - Ostrava
Olomouc - Ml.Boleslav
Ústí n.L. - Třebíč
Beroun - Prostějov
Havířov - Kadaň
Hr.Králové - Brno
2. kolo - sobota 10.září
J.Hradec - Brno
Kadaň - Hr.Králové
Prostějov - Havířov
Třebíč - Beroun
Ml.Boleslav - Ústí n.L.
Ostrava - Olomouc
Jihlava - Chomutov
3. kolo - středa 14.září
Chomutov - J.Hradec
Olomouc - Jihlava
Ústí n.L. - Ostrava
Beroun - Ml.Boleslav
Havířov - Třebíč
Hr.Králové - Prostějov
Brno - Kadaň
4. kolo - sobota 17.září
J.Hradec - Kadaň
Prostějov - Brno
Třebíč - Hr.Králové
Ml.Boleslav - Havířov
Ostrava - Beroun
Jihlava - Ústí n.L.
Chomutov - Olomouc
5.kolo - pondělí 19.září
Olomouc - J.Hradec
Ústí n.L. - Chomutov
Beroun - Jihlava
Havířov - Ostrava
Hr.Králové - Ml.Boleslav
Brno - Třebíč
Kadaň - Prostějov
6.kolo - středa. 21.září
J.Hradec - Prostějov
Třebíč - Kadaň
Ml.Boleslav - Brno
Ostrava - Hr.Králové
Jihlava - Havířov
Chomutov - Beroun
Olomouc - Ústí n.L.
7.kolo - sobota. 24. září
Ústí n.L. - J.Hradec
Beroun - Olomouc
Havířov - Chomutov
Hr.Králové - Jihlava
Brno - Ostrava
Kadaň - Ml.Boleslav
Prostějov - Třebíč
8.kolo - pondělí 26. září
J.Hradec - Třebíč
Ml.Boleslav - Prostějov
Ostrava - Kadaň
Jihlava - Brno
Chomutov - Hr.Králové
Olomouc - Havířov
Ústí n.L. - Beroun
9.kolo - středa 28. září
Beroun - J.Hradec
Havířov - Ústí n.L.
Hr.Králové - Olomouc
Brno - Chomutov
Kadaň - Jihlava
Prostějov - Ostrava
Třebíč - Ml.Boleslav
10.kolo - sobota 1. října
J.Hradec - Ml.Boleslav
Ostrava - Třebíč
Jihlava - Prostějov
Chomutov - Kadaň
Olomouc - Brno
Ústí n.L. - Hr.Králové
Beroun - Havířov
11.kolo - středa 5. října
Havířov - J.Hradec
Hr.Králové - Beroun
Brno - Ústí n.L.
Kadaň - Olomouc
Prostějov - Chomutov
Třebíč - Jihlava
Ml.Boleslav - Ostrava
12.kolo sobota 8. října
J.Hradec - Ostrava
Jihlava - Ml.Boleslav
Chomutov - Třebíč
Olomouc - Prostějov
Ústí n.L. - Kadaň
Beroun - Brno
Havířov - Hr.Králové
13. kolo - středa 12. října
Hr.Králové - J.Hradec
Brno - Havířov
Kadaň - Beroun
Prostějov - Ústí n.L.
Třebíč - Olomouc
Ml.Boleslav - Chomutov
Ostrava - Jihlava
14. kolo - středa 19. října
J.Hradec - Jihlava
Ostrava - Chomutov
Ml.Boleslav - Olomouc
Třebíč - Ústí n.L.
Prostějov - Beroun
Kadaň - Havířov
Brno - Hr.Králové
15. kolo - sobota 22. října
Brno - J.Hradec
Hr.Králové - Kadaň
Havířov - Prostějov
Beroun - Třebíč
Ústí n.L. - Ml.Boleslav
Olomouc - Ostrava
Chomutov - Jihlava
16. kolo - středa 26. října
J.Hradec - Chomutov
Jihlava - Olomouc
Ostrava - Ústí n.L.
Ml.Boleslav - Beroun
Třebíč - Havířov
Prostějov - Hr.Králové
Kadaň - Brno
17. kolo - sobota 29. října
Kadaň - J.Hradec
Brno - Prostějov
Hr.Králové - Třebíč
Havířov - Ml.Boleslav
Beroun - Ostrava
Ústí n.L. - Jihlava
Olomouc - Chomutov
18. kolo - pondělí 31. října
J.Hradec - Olomouc
Chomutov - Ústí n.L.
Jihlava - Beroun
Ostrava - Havířov
Ml.Boleslav - Hr.Králové
Třebíč - Brno
Prostějov - Kadaň
19. kolo - středa 2. listopadu
Prostějov - J.Hradec
Kadaň - Třebíč
Brno - Ml.Boleslav
Hr.Králové - Ostrava
Havířov - Jihlava
Beroun - Chomutov
Ústí n.L. - Olomouc
20. kolo - sobota 5. listopadu
J.Hradec - Ústí n.L.
Olomouc - Beroun
Chomutov - Havířov
Jihlava - Hr.Králové
Ostrava - Brno
Ml.Boleslav - Kadaň
Třebíč - Prostějov
21. kolo - pondělí 7. listopadu
Třebíč - J.Hradec
Prostějov - Ml.Boleslav
Kadaň - Ostrava
Brno - Jihlava
Hr.Králové - Chomutov
Havířov - Olomouc
Beroun - Ústí n.L.
22. kolo - středa 9. listopadu
J.Hradec - Beroun
Ústí n.L. - Havířov
Olomouc - Hr.Králové
Chomutov - Brno
Jihlava - Kadaň
Ostrava - Prostějov
Ml.Boleslav - Třebíč
23. kolo - pondělí 14. listopadu
Ml.Boleslav - J.Hradec
Třebíč - Ostrava
Prostějov - Jihlava
Kadaň - Chomutov
Brno - Olomouc
Hr.Králové - Ústí n.L.
Havířov - Beroun
24. kolo - středa 16. listopadu
J.Hradec - Havířov
Beroun - Hr.Králové
Ústí n.L. - Brno
Olomouc - Kadaň
Chomutov - Prostějov
Jihlava - Třebíč
Ostrava - Ml.Boleslav
25. kolo - sobota 19. listopadu
Ostrava - J.Hradec
Ml.Boleslav - Jihlava
Třebíč - Chomutov
Prostějov - Olomouc
Kadaň - Ústí n.L.
Brno - Beroun
Hr.Králové - Havířov
26. kolo - středa 23. listopadu
J.Hradec - Hr.Králové
Havířov - Brno
Beroun - Kadaň
Ústí n.L. - Prostějov
Olomouc - Třebíč
Chomutov - Ml.Boleslav
Jihlava - Ostrava
27. kolo - středa 30. listopadu
Jihlava - J.Hradec
Chomutov - Ostrava
Olomouc - Ml.Boleslav
Ústí n.L. - Třebíč
Beroun - Prostějov
Havířov - Kadaň
Hr.Králové - Brno
28. kolo - sobota 3. prosince
J.Hradec - Brno
Kadaň - Hr.Králové
Prostějov - Havířov
Třebíč - Beroun
Ml.Boleslav - Ústí n.L.
Ostrava - Olomouc
Jihlava - Chomutov
29. kolo - středa 7. prosince
Chomutov - J.Hradec
Olomouc - Jihlava
Ústí n.L. - Ostrava
Beroun - Ml.Boleslav
Havířov - Třebíč
Hr.Králové - Prostějov
Brno - Kadaň
30. kolo - sobota 10. prosince
J.Hradec - Kadaň
Prostějov - Brno
Třebíč - Hr.Králové
Ml.Boleslav - Havířov
Ostrava - Beroun
Jihlava - Ústí n.L.
Chomutov - Olomouc
31. kolo - pondělí 12. prosince
Olomouc - J.Hradec
Ústí n.L. - Chomutov
Beroun - Jihlava
Havířov - Ostrava
Hr.Králové - Ml.Boleslav
Brno - Třebíč
Kadaň - Prostějov
32. kolo - středa 14. prosince
J.Hradec - Prostějov
Třebíč - Kadaň
Ml.Boleslav - Brno
Ostrava - Hr.Králové
Jihlava - Havířov
Chomutov - Beroun
Olomouc - Ústí n.L.
33. kolo - sobota 17. prosince
Ústí n.L. - J.Hradec
Beroun - Olomouc
Havířov - Chomutov
Hr.Králové - Jihlava
Brno - Ostrava
Kadaň - Ml.Boleslav
Prostějov - Třebíč
34. kolo - pondělí 19. prosince
J.Hradec - Třebíč
Ml.Boleslav - Prostějov
Ostrava - Kadaň
Jihlava - Brno
Chomutov - Hr.Králové
Olomouc - Havířov
Ústí n.L. - Beroun
35. kolo - středa 21. prosince
Beroun - J.Hradec
Havířov - Ústí n.L.
Hr.Králové - Olomouc
Brno - Chomutov
Kadaň - Jihlava
Prostějov - Ostrava
Třebíč - Ml.Boleslav
36. kolo - středa 4.ledna
J.Hradec - Ml.Boleslav
Ostrava - Třebíč
Jihlava - Prostějov
Chomutov - Kadaň
Olomouc - Brno
Ústí n.L. - Hr.Králové
Beroun - Havířov
37. kolo - sobota 7. ledna
Havířov - J.Hradec
Hr.Králové - Beroun
Brno - Ústí n.L.
Kadaň - Olomouc
Prostějov - Chomutov
Třebíč - Jihlava
Ml.Boleslav - Ostrava
38. kolo - středa 11. ledna
J.Hradec - Ostrava
Jihlava - Ml.Boleslav
Chomutov - Třebíč
Olomouc - Prostějov
Ústí n.L. - Kadaň
Beroun - Brno
Havířov - Hr.Králové
39. kolo - sobota 14. ledna
Hr.Králové - J.Hradec
Brno - Havířov
Kadaň - Beroun
Prostějov - Ústí n.L.
Třebíč - Olomouc
Ml.Boleslav - Chomutov
Ostrava - Jihlava
40. kolo - pondělí 16. ledna
J.Hradec - Jihlava
Ostrava - Chomutov
Ml.Boleslav - Olomouc
Třebíč - Ústí n.L.
Prostějov - Beroun
Kadaň - Havířov
Brno - Hr.Králové
41. kolo - středa 18. ledna
Brno - J.Hradec
Hr.Králové - Kadaň
Havířov - Prostějov
Beroun - Třebíč
Ústí n.L. - Ml.Boleslav
Olomouc - Ostrava
Chomutov - Jihlava
42. kolo - sobota 21. ledna
J.Hradec - Chomutov
Jihlava - Olomouc
Ostrava - Ústí n.L.
Ml.Boleslav - Beroun
Třebíč - Havířov
Prostějov - Hr.Králové
Kadaň - Brno
43. kolo - středa 25. ledna
Kadaň - J.Hradec
Brno - Prostějov
Hr.Králové - Třebíč
Havířov - Ml.Boleslav
Beroun - Ostrava
Ústí n.L. - Jihlava
Olomouc - Chomutov
44. kolo - sobota 28. ledna
J.Hradec - Olomouc
Chomutov - Ústí n.L.
Jihlava - Beroun
Ostrava - Havířov
Ml.Boleslav - Hr.Králové
Třebíč - Brno
Prostějov - Kadaň
45. kolo - středa 1. února
Prostějov - J.Hradec
Kadaň - Třebíč
Brno - Ml.Boleslav
Hr.Králové - Ostrava
Havířov - Jihlava
Beroun - Chomutov
Ústí n.L. - Olomouc
46. kolo - sobora 4. února
J.Hradec - Ústí n.L.
Olomouc - Beroun
Chomutov - Havířov
Jihlava - Hr.Králové
Ostrava - Brno
Ml.Boleslav - Kadaň
Třebíč - Prostějov
47. kolo - středa 8. února
Třebíč - J.Hradec
Prostějov - Ml.Boleslav
Kadaň - Ostrava
Brno - Jihlava
Hr.Králové - Chomutov
Havířov - Olomouc
Beroun - Ústí n.L.
48. kolo - sobota 11. února
J.Hradec - Beroun
Ústí n.L. - Havířov
Olomouc - Hr.Králové
Chomutov - Brno
Jihlava - Kadaň
Ostrava - Prostějov
Ml.Boleslav - Třebíč
49. kolo - pondělí 13. února
Ml.Boleslav - J.Hradec
Třebíč - Ostrava
Prostějov - Jihlava
Kadaň - Chomutov
Brno - Olomouc
Hr.Králové - Ústí n.L.
Havířov - Beroun
50. kolo - pátek 17. února
J.Hradec - Havířov
Beroun - Hr.Králové
Ústí n.L. - Brno
Olomouc - Kadaň
Chomutov - Prostějov
Jihlava - Třebíč
Ostrava - Ml.Boleslav
51. kolo - pondělí 20. února
Ostrava - J.Hradec
Ml.Boleslav - Jihlava
Třebíč - Chomutov
Prostějov - Olomouc
Kadaň - Ústí n.L.
Brno - Beroun
Hr.Králové - Havířov
52. kolo - čtvrtek 23. února
J.Hradec - Hr.Králové
Havířov - Brno
Beroun - Kadaň
Ústí n.L. - Prostějov
Olomouc - Třebíč
Chomutov - Ml.Boleslav
Jihlava - Ostrava