Fanoušci
so 9.10.2021 | Jan Vavřina

Královský ples je zpět! Sedmého ročníku se dočkáme už v prosinci

Neodmyslitelnou součástí sezóny, která se ovšem odehrává mimo led, je již sedm let Královský ples pod záštitou hokejového klubu Mountfield HK. Letošní ročník oblíbené události bude tradičně hostit kongresové centrum Aldis, nově však v předvánočním termínu, a to konkrétně 17. prosince 2021.

Sedmý Královský ples měl být již dávno minulostí, ovšem koronavirové komplikace vystavily všem hromadným akcím na začátku letošního roku stopku. Tradiční ples za účasti A-týmu to nicméně na existenci neohrozilo a odložený sedmý ročník už klepe na dveře. Hokejisté, fanoušci, vedení klubu a všichni ostatní, kteří se na ples chystají, by si už měli pomalu zakroužkovat ve svých kalendářích pátek 17. prosince.

Těšit se můžete, jako každý rok, na rytmus živé hudby v podání StopTimeBand, plesové soutěže o hodnotné ceny a klubové artefakty, zábavná vystoupení a program zahrnující vybrané hokejisty Mountfieldu přímo na pódiu, završený volbou Sympaťáka plesu!

Program budou organizátoři postupně odhalovat na svých stránkách www.kralovskyples.cz, kde naleznete i další informace k plesu. Na stejných webových stránkách naleznete i on-line prodej vstupenek, které jsou i pro letošek rozděleny do dvou kategorií.

Cena vstupenky včetně rezervace stolu je 550,- korun a výběr místa můžete provést přímo přes nákupní portál a vstupenky si ihned vytisknout z pohodlí domova. Kdo se obejde bez sezení u stolu, může si zakoupit vstupenku na volné sezení za 390,- korun.

Královský ples proběhne za dodržení aktuálně platných hygienických podmínek a nařízení, které však nelze dopředu predikovat. Pečlivě proto sledujte před akcí webové stránky nebo sociální sítě Královského plesu, kde se všechny informace k podmínkám pro vstup dozvíte.

V případě neuskutečnění akce se pořadatel Profesmedia s. r. o. zavazuje vrátit peníze za zakoupené vstupenky, případně je převést do následujícího roku.