Tiskové zprávy
út 13.10.2015 | Tisková zpráva

Michal Tvrdík ukončil z rodinných důvodů svou bohatou kariéru

Hokejový klub Mountfield HK, a.s. se s okamžitou platností dohodl s Michalem Tvrdíkem na ukončení hráčské smlouvy, a to na základě toho, že se šestatřicetiletý útočník rozhodl ukončit z rodinných důvodů hráčskou kariéru.

„Michalovi chci touto cestou srdečně poděkovat za dlouhodobé působení v našem klubu. Jelikož oblékal hradecký dres již pátou sezónu v řadě, je považován za Hradečáka. Jeho osobní důvody, které vedly k ukončení našeho smluvního vztahu, naprosto chápu. Michalovi přeji mnoho štěstí a zdraví do další etapy jeho života. Protože se Michalovi u nás líbilo, budeme se mu snažit nalézt uplatnění v rámci mládežnického hokeje. V tuto chvíli je však předčasné řešit, co bude, sám Michal si musí rozmyslet, jakou cestou se v mimohokejovém životě vydá,“ říká k nastalé situaci generální manažer klubu Aleš Kmoníček.

Michal Tvrdík strávil v české nejvyšší soutěži osmnáct sezón, během kterých nastoupil k 724 zápasům a zaznamenal 257 kanadských bodů za 132 gólů a 125 asistencí. Hradecký dres oblékl poprvé během ročníku 2002/03, od sezóny 2011/12 pak působil pod Bílou věží nastálo.

Michalovi děkujeme za služby a přejeme mnoho štěstí a úspěchů také mimo hokejové hřiště.