Aktuální zprávy z klubu
čt 14.3.2019 | Klub

Rezervace skončily, v prodeji jsou všechna volná místa!

V pátek skončila základní část, hned od soboty si mohli fanoušci hokeje kupovat vstupenky na domácí čtvrtfinálové zápasy Mountfieldu HK. Majitelé sezónních permanentek se nemusí o nic starat, majitelé permanentek základních si musí pořídit vstupenky. Místa měli rezervovaná do středečních 20:00, následující den v 9:00 šly nevyzvednuté vstupenky do volného prodeje.

Celá série vypukne dvojzápasem v Hradci Králové. V pondělí 18. března startuje duel v 17:00, v úterý 19. března v 19:00. Po dvoudenním odpočinku se oba mančafty přesunou na jih Moravy, kde se bude hrát v pátek 22. března a v sobotu 23. března vždy od 19:00. Případný pátý zápas uvidí ČPP Aréna v úterý 26. března, šestý brněnská DRFG arena ve čtvrtek 28. března a sedmý se bude hrát zase na východě Čech v sobotu 30. března.

Mountfield HK doporučuje nakupovat vstupenky on-line

Majitelé sezónních permanentních vstupenek (vč. play off) se nemusí o nic starat, permanentky jim budou automaticky platit po celé play off a budou moci i nadále využívat speciální vchod od Jiráskových sadů.

Hokejový klub Mountfield HK doporučuje všem fanouškům nákup vstupenek skrze on-line aplikaci, který je pohodlný a navíc oproti pokladnám časově zvýhodněný. Díky tomu se mohou vyhnout frontám na pokladně. V on-line aplikaci jsou k dispozici stejně jako na pokladně všechna aktuálně volná místa na stadionu.

Kromě on-line aplikace a pokladen ČPP Arény budou vstupenky v prodeji také v Infocentru na Eliščině nábřeží, kde bude startovat předprodej stejně jako na pokladnách ČPP Arény. I zde můžete uplatnit slevy.

Vstupenky na čtvrtfinále od 170 Kč, zlevněné od 150 Kč

Ceny vstupenek na nejdůležitější část sezóny byly úměrně navýšeny dle kvality míst. I nadále jsou v platnosti jednotlivé slevy, děti do 130 cm mohou navštívit zápasy za tradičních symbolických 10 Kč.

Na všechny zápasy play off bude pouze jedna varianta cen oproti základní části, při které byl nastaven dynamický ticketing.

Hokejový klub doporučuje nákup vstupenek pouze na oficiálních prodejních místech. Reklamace vstupenek zakoupených od překupníků nebudou brány v potaz.

Ceny vstupenek na čtvrtfinále play off 2019:

Kategorie Základní vstupné Zlevněné vstupné
červená – O, C 7.-13. řada + B, D, N, S 8.-13. řada 440 Kč 420 Kč
žlutá – O, C 1.-6. řada a B, D, N, S 1.-7. a 14.-17. řada 390 Kč 370 Kč
modrá – A, E, F, G, H, J, K, L, M, R 340 Kč 320 Kč
zelená – SZ, JZ, SV, JV + omezená kategorie 290 Kč 270 Kč
stání 170 Kč 150 Kč
stání hosté 170 Kč 150 Kč

Plánek sektorů

Zlevněné vstupné (pouze na pokladně a v Infocentru):

– Studenti na základě žákovského/studentského průkazu např. ISIC
– Děti do 15 let na základě RODINNÉHO PASU
– Senioři nad 60 let dle prokázaného věku nebo SENIOR PASU
– Osoby TP, ZTP, ZTP/P (po předložení průkazu)

Nárok na vstup zdarma:

– Vozíčkář + 1 osoba jako doprovod (omezená kapacita míst)

Děti:

Děti do 130 cm výšky mohou navštívit utkání (bez nároku na sedadlo) za symbolických 10 Kč. Vstup na stadion jim bude umožněn hlavním vchodem, konkrétně označeným turniketem vedle pokladny č. 3. Vstupenky pro děti bude možné zakoupit v předprodeji, a to on-line, na pokladnách ČPP Arény i v Infocentru.

Hosté:

Výše vstupného do sektoru hostí je shodná s cenou vstupenek na stání pro domácí fanoušky, tedy 170 Kč.

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

Otevírací doba pokladen:


Otevírací doba