Mountfield HK
Fanoušci
st 7.11.2018, Jan Vavřina

Aukce dresů z Ligy mistrů končí ve čtvrtek! K dispozici jsou obě barevné varianty

Letošní ročníky Ligy mistrů byl pro hradecké hokejisty i fanoušky specifický tím, že všech šest duelů odehrál Mountfield HK ve světlé variantě dresů, tedy v bílé barvě. Pro potřeby týmu ale byla samozřejmě vyrobena rovněž černá sada, která však zůstala nakonec nevyužita. I přesto mohou fanoušci obě barevné varianty získat, a to prostřednictvím aukce, která právě probíhá.

Aukce dresů z Champions Hockey League 2018

K dispozici je téměř padesát trikotů, konec dražby je naplánován na čtvrtek 15. listopadu, tedy předvečer prvního zápasu z druhé části Tipsport extraligy. Fanoušci mohou získat dresy většiny hráčů, a to často v obou barevných provedeních.

Každý dres bude opatřen certifikátem pravosti, vyvolávací cena všech dresů je 800 Kč, minimální příhoz pak 50 Kč. Aukce končí ve čtvrtek 15. listopadu 2018 ve 20:00, avšak prodej jednotlivých kusů se může protáhnout.

Platí totiž, že dresy, na které nebylo ve 20:00 během posledních pěti minut přihozeno, v aukci končí a získávají nového majitele, který nabídl nejvyšší částku. V 19:55 začíná u každého předmětu běžet pětiminutová ochranná lhůta. Pokud bude během této doby na konkrétní předmět přihozeno, začíná pětiminutová lhůta u tohoto konkrétního předmětu běžet znovu, v opačném případě se majitelem předmětu stává ten, kdo naposledy přihodil před uplynutím této lhůty. Díky tomu budou mít vážní zájemci o konkrétní předmět možnost během pěti minut reagovat na předchozí nabídku. Toto "prodloužení" je časově neomezené. Přečtěte si, prosím, kompletní pravidla aukce, která naleznete na www.sportovniaukce.cz.

Vydražené zboží je potřeba vyzvednou v ČPP Aréně, v případě zaslání poštou platí kupující 150 Kč za poštovné a balné.

Zapojte se i vy a zajistěte si originální dres z Champions Hockey League 2018!