Aukro Berani Zlín 

čtvrtek 20.9.2018 v 17:30Aukro Berani Zlín
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej vstupenek
Užijte si léto s pořádně žhavou kolekcí královéhradeckého fanshopu

Užijte si léto s pořádně žhavou kolekcí královéhradeckého fanshopu

04.07.2018 | Fanshop

Během horkých letních dnů by se myšlenka na hokejovou přízeň mohla vypařit. To však neplatí pro fandy Mountfieldu HK, kteří mohou využít nové letní kolekce hradeckého fanshopu a doplnit svou sbírku výbavy pravého fanouška Lvů.

Letní příprava ve Fanshopu

Ani v létě se Fanshop nezastaví a chystá novinky i zajímavé nabídky. Jaké? Nejžhavější peckou jsou trička pro celou rodinu s exkluzivním maskáčovým vzorem. Potřebujete výbavu na prázdniny? V kategorii Hradecké léto najdete vše potřebné pěkně pohromadě.

A aby se začátek léta skutečně vydařil, fanshop pro vás k začátku prázdnin připravil lákavou akci… čtěte dále.

Za vysvědčení si zaslouží odměnu každý

Odstartujte prázdniny se skvělou akcí (nejen) pro školáky. Od 29. června do 8. července stačí dorazit s vysvědčením na prodejnu a okamžitá sleva 20 % na celý nezlevněný sortiment je vaše.

Máte to do obchodu daleko? Nevadí. Sleva platí i pro on–line objednávky, stačí do poznámky připsat heslo PRÁZDNINY.

Navíc, pokud cena vašeho nákupu včetně 20% slevy přesáhne 499 Kč, váš nákup vám dovezeme zcela zdarma. Léto přeje připraveným.

Šetřete na letní zážitky

1+1 zdarma… Nová akce fanshopu na vybraná dámská, pánská a dětská trička. K nim totiž právě teď dostanete druhé v hodnotě (max.) 299 Kč zdarma. Udělejte si hned dvojitou radost.

Nezapomeňte ani na kategorii výprodeje. Najdete v ní dresy, šály s hráči, nafukovací míče, frisbee… a to vše za luxusní ceny, které potěší.

A jedna lákavá nabídka na konec. K nákupu šedého trička CCM, nebo černého trička Reebok dostanete tričko dle vlastního výběru v maximální hodnotě 299 Kč jako dárek.

Léto? Jedině v hradeckých barvách

Přemýšlíte, co vám ještě schází na dovolenou? Ztratili jste loni žabky? Chcete k vodě nové plavky a osušku? Vše najdete v jedné kategorii na e-shopu, a vše je, jak jinak, v hradeckých barvách.

Fanshop shání posilu

I fanshop chce na novou sezónu posílit, a tak hledá aktivního spoluhráče do týmu. Jste usměvavý a příjemný? Chcete dlouhodobou brigádu? Jste kreativní a máte zajímavé nápady? Pak hledáme právě vás. Neváhejte a ozvěte se.

A nezapomeňte, že fanshop je i přes léto otevřen každý všední den od 10 do 18 hodin. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout také na e–shopu.

Všechny novinky a speciální akce sledujte také na Facebooku a nechte si zasílat hradecký newsletter.

 
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice
×
Dnes v 17:30 | Muži
Aukro Berani Zlín
Mountfield HK