Tiskové zprávy
út 29.1.2013 | Sanny Muharem

V pondělí se konal zápas partnerů. Zvítězili ti hokejoví

V pondělí odpoledne se mezi sebou utkali na hradeckém stadionu sponzoři královéhradeckého hokeje a fotbalu. Podobná akce se odehrála již v létě, kdy se oba týmy utkaly na fotbalovém trávníku, nyní se role otočily. Do vedení šli fotbaloví partneři, celé utkání však opanovali ti hokejoví, zvítězili totiž v poměru 8:3.

Zajímavé měření sil mezi těmito dvěma celky se hrálo systémem 2x20 minut. Za hokejové partnery se kromě některých sponzorů klubu představil například i bývalý hokejista Martin Hosták. Proti němu stál hlavní trenér hradeckých fotbalistů Jiří Plíšek nebo generální ředitel Richard Jukl.

„Je to velmi příjemné sportovně společenské setkání, které dává dohromady lidi kolem fotbalu a hokeje. Věřím, že si to všichni užili, takovéto akce jsou jednoznačně pozitivní,“ hovoří muž, který vede východočeské fotbalisty, tedy Jiří Plíšek.

Úvod zápasu byl vyrovnaný a Votroci se dokonce dostali do jednobrankového vedení, ale to vzápětí hokejisté srovnali a do prvního poločasu se ujali vedení 4:2. Ve druhé půli hokejoví partneři ještě stav navýšili a pozásluze vyhráli 8:3.

„Partneři hokeje i fotbalu v Hradci Králové mezi sebou v pondělí mohli změřit síly. Věřím, že si střetnutí všichni užili a zpříjemnili si den. Zápas nakonec ovládli ti hokejoví, čímž ukázali, že tento sport nesponzorují nadarmo,“ konstatuje pracovník marketingového oddělení Jakub Malý.

Statistiky

Partneři Královští lvi Hradec Králové – Partneři FC Hradec Králové 8:3 (4:2)
Branky: 2x Jiroušek, Fejgl, Vinduška, Hoznedr, Hosták, Moravec, Dytrych – Bureš, Pleskot, Král.
Rozhodčí: Michal Pahulák.
Nejlepší hráči: Jiří Jiroušek – Oldřich Vlasák.