Mountfield HK
Aktuální zprávy z klubu
po 30.12.2013, Sanny Muharem

Výborná zpráva! Šimánek a Vydarený podepsali smlouvu na další dva roky

Dvě velká jména by měla zůstat pod Bílou věží ještě minimálně dva roky! Hokejový klub Mountfield HK, a.s. totiž před začátkem nového kalendářního roku podepsal nový dvouletý kontrakt s kapitánem týmu Jiřím Šimánkem a slovenským obráncem Reném Vydareným. Oba dva hokejisté patří k nejzkušenějším hráčům, které má hlavní trenér Peter Draisaitl k dispozici.

Teprve v létě se extraliga přestěhovala z Českých Budějovic do Hradce Králové. Téměř kompletní kádr se tak musel seznamovat s novým prostředím. A vypadá to, že Jiřímu Šimánkovi společně s Reném Vydareným sedlo dokonale! Oba dva hokejisti totiž podepsali nový dvouletý kontrakt, který platí do dubna roku 2016.

„Jsme velmi rádi, že se nám podařilo podepsat smlouvu s oběma hráči, kteří jsou platní pro naše A-mužstvo. Jiří Šimánek potvrdil roli lídra, je skvělým kapitánem a vůdčí osobností, což se potvrdilo i nominací do národního mužstva. René Vydarený je pak velmi zkušený obránce, jenž tráví na ledě nejvíce času z našich obránců,“ konstatuje generální manažer klubu Aleš Kmoníček.

Ten nadále věří, že oba dva hokejisté budou odvádět skvělé výkony i v dalších měsících. „Chtěl bych jim popřát hlavně pevné zdraví, což je to nejdůležitější,“ doplňuje Aleš Kmoníček. Ten již zároveň započal další jednání s hráči, o které má klub zájem a kterým končí po této sezóně smlouva.