Preview k zápasu
pá 16.9.2005 | Daniel Višňák

Hradec se představí v sobotu na třebíčském ledě, v pondělí přivítá doma Ml. Boleslav

Mužstvo, které dvakrát prohrálo na hřištích soupeřů shodě 1:3 a doma porazilo Beroun 3:2 se postaví proti hradeckým Energetikům v rámci čtvrtého kola první ligy. Hradecký celek se v sobotu představí v Třebíči, kde bude usilovat o svou první letošní výhru právě venku. Minulou sobotu východočeši sice v Kadani vedli 2:0, ale dobře rozehraný zápas do vítězného konce nedotáhli, když prohráli 3:4, ve středu pak doma porazili těsně Prostějov 2:1.

Horácká Slávia Třebíč začínala ligu těžkým zápasem v Ústí nad Labem, na půdě jednoho ze dvou favoritů soutěže. Tam předvedla velmi dobrý výkon, Lvi neměli výhru jistou prakticky až do šedesáté minuty, to zvýšil na konečných 3:1 střelou do prázdné branky Ladislav Slížek. První domácí utkání sehráli borci z Vysočiny minulou sobotu s Berounem, ten ještě v 57. minutě prohrával 2:0, ale pak dvěma slepenými góly vyrovnal, v prodloužení však rozhodl o zisku alespoň dvou bodů pro Třebíč zkušený Jiří Oliva. Poslední kolo cestovali třebíčtí do Havířova, kde podlehli značně posílenému mužstvu Panterů stejným rozdílem jako v Ústí, tedy 3:1. V sobotou budou hráči z Vysočiny usilovat v zápase proti hradeckým Energetikům o jejich první letošní plný bodový zisk. Hosté by měli dorazit do Třebíče opět s Davidem Havírou, novou posilou hradeckého týmu, naopak v jejich sestavě bude s největší pravděpodobností chybět další novic Roman Červenka, jelikož Slávie hraje v sobotu televizní utkání ve Zlíně. Utkání 4. kola začíná na třebíčském zimním stadionu v 17:00 a vy ho budete moci opět sledovat již tradičně na našich stránkách v on-line přenosu.